Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Isabelly Vampýrská Akademie 26.kapitola

22. prosince 2014 v 12:00 | RozaBellaBelikov |  Isabelly Vampýrská Akademie
v minulém díle se událo:
"Na co myslíš?"
"Pořád tě to tak moc zajímá?"
S úsměvem se otočila na Edwarda, který si k ní přisedl.
"Pořád mě to zajímá a zajímat mě to bude."
"Myslela jsem na Russella. Konečně jsem to přijala."

Ukázala mu hodinky, které držela v ruce a on se pousmál nad jejich fotkou. Dělali tam legrační obličeje.
"To jsem rád. Dělalo mi to starosti."
"Musela jsem se s tím vyrovnat a přijmout to. Bylo to jeho rozhodnutí a já bych to udělala taky. Byl to můj bratr, i když ne pokrevní. Becky se s tím už taky smířila a vycházíme spolu lépe než, když žil Russell. Asi jsme k sobě zkrátka musely najít cestu."
"Asi."
Vzala ho za ruku a propletla si s ním prsty. Spokojeně ji sevřel a věnoval jí úsměv. Slunce se opřelo do jeho pokožky a ona se nechala na chvilku rozptýlit tím pohledem. Milovala, jak se od něj sluneční paprsky odráží a jeho pokožka se tím pádem nádherně třpytí. Jemu se to nelíbilo, ale bylo to krásné. Zlehka ho pohladila po tváři a její úsměv se ještě víc rozšířil, když spokojeně přivřel oči a opřel se jí do dlaně.
"Zlobíš se hodně, že jsem tak zbaběle utekl?"
"Mluvíš o Forks?"
"Ano."
"Už ne. Zlobila jsem se, ale pak jsem o tom mluvila s tátou. Když jsem byla zase jako dřív, vůbec jsem nevěděla, co dělat. Myšlenky se mi mísily a ani jedna nedávala smysl. V hlavě jsem měla spoustu tváří a hodně z nich byli ti, co jsem zabila. Nejen Strigojové, ale i lidé. Když jsem byla..... když jsem byla Strigojka, tak jsem zabila několik lidí jen kvůli krvi. V tu chvíli jsem se cítila dobře, ale když jsem se na to podívala zpětně, připadala jsem si odporně. Strávila jsem několik hodin tím, že jsem se ve sprše snažila smít jejich krev."
Pevně jí k sobě přitiskl a pohladil jí po vlasech.
"Mluvila jsem o tom s tátou, že možná kdybych jich dost zabila, že bych se už necítila, jako oni, ale tak to nemá být. Zabíjíme je proto, protože jsou zlo. To je to, co děláme. To je to pro co zemřel Russell. Nehledě na to, co udělám, tak to nezměním. Táta mi to vše řekl. To o čem jste se i s mámou bavili."
"Řekl ti to?"
"Ano. To tě muselo stát hodně odvahy říct rusovi, že miluješ jeho malou holčičku."
Spolu se tomu zasmáli.
"Mnohem míň než jsem si myslel. Tvůj táta je skvělej."
"Jo, je boží a já jsem ráda, že mám tak skvělý rodiče. Nicméně jsem se rozhodla, že to co se stalo ve Forks hodím za hlavu. Táta má pravdu, je to tvůj důkaz lásky. Mohl si být sobec a nehledě na nebezpečí, které mi hrozilo, zůstat se mnou. Ale ty jsi místo toho myslel na moje dobro a radši jsi mě nechal jít."
"Nikdy bych si neodpustil, kdyby se ti něco stalo kvůli tomu, co jsem."
"Kdyby jsi neodjel, tak bych ti to řekla. Měla jsem v plánu ti to říct, dřív než mě otec najde. Alice měla vizi, pamatuješ? Tři divní muži, co se budou potloukat ve Forks."
"Pamatuji."
"Můj otec, Eddie a Michael. Přijeli pro mě a na nic se neptali. Byla jsem jim vděčná, protože jsem se necítila na to, abych jim to vysvětlovala."
"Jsem hroznej lhář, věděl jsem, že jsem dobrý, ale nikdy jsem nevěřil, že mi to uvěříš tak snadno. Možná kdybys chvilku naléhala, tak bych povolil a vše ti vysvětlil, ale ty jsi to prostě přijala. Nehledě na to, jak jsem tě předtím přesvědčoval o mojí lásce...prostě jsi to přijala. Proč?"
"Vždycky jsem si myslela, že nejsem proto tebe dost dobrá. Když jsi řekl, že jsem byla jen rozptýlení, přijala jsem to. Všichni moji kluci předtím se mnou byli jen jako rozptýlení, aby se měli čím chlubit nebo aby se pokusili ze mě pít."
Překvapeně se jí zahleděl do očí.
"Nedokážeš si představit kolik jich bylo. Skoro každý se snažil dostat se do mé blízkosti, aby se o to mohl pokusit a těch několik málo, kterým se to skutečně podařilo, myslelo, že mají vyhráno. Byla jsem díky tomu několikrát v ředitelně. Za údajné napadení. Vždy se ta obvinění stáhla, protože jsem neváhala a řekla jsem, že pokud mi nevěří, tak můžou použít nátlak, abych nemohla lhát. Nakonec to vzdali. Sice se stávalo, že když jsem prošla kolem, tak si labužnicky přičichli, ale věděli, že nemají šanci. Báli se buď mě nebo mého otce. Dokáže být děsivý, když chce a pokaždý, když tohle viděl, tak všichni v okolí utíkali, jako kdyby jim za zadkem hořelo."
Uchechtla se nad těmi vzpomínkami.
"Tehdy jsem to přijala, protože na takové jednání jsem byla zvyklá. Když jsi pak odešel a moje šokovaná mysl si to začala skládat dohromady...zlomilo mě to. Byl jsi balzám na moji bolavou duši, důvod proč jsem se zase začala usmívat a já myslela, že je to navždy. Tedy aspoň do doby než jsi odešel."
"Omlouvám se za to."
"Už se neomlouvej. Věřím, že to naši lásku jenom posílí. To odloučení bylo pro nás oba bolestné, ale díky tomu víme, že prostě máme být spolu. Stejně jako moje máma s tátou, Carlisle s Esme, Rosalie s Emmettem nebo Jasper s Alice."
"Jsi úžasná, Bello. Miluju tě a budu tě o tom přesvědčovat každý den, abys zapomněla na to zlé, co se stalo a myslela jen na to dobré, co nás teď čeká. Splním ti každé přání. Možné i nemožné."
"Taky tě miluju. Sice jsem s tím bojovala a snažila se zapomenout, ale...nešlo to. Nehledě na to, co jsem udělala, okupoval jsi mojí mysl a nešlo tě vymazat. Lidé možná zapomínají rychle, ale dhampíři ne."
Přitáhl si její tváře k sobě a věnoval jí vášnivý polibek.
"Už o tom nebudeme mluvit."
"Dobře. Teď pokud si dobře pamatuju slíbil jsi mi, že splníš každé moje přání-"
"To jsem ti slíbil."
"-a taky jsi mi slíbil, cituji: Můžu ti dokazovat, jak moc tě miluju, tak dlouho jak si budeš přát. Tak nějak jsi to říkal."
"Přesně takto jsem to řekl."
"A taky jsi řekl, že mi to splníš pokud budu střízlivá a budu na tom stále trvat. A já na tom trvám."
"Pokud je to to, co si přeješ-"
Sklonil se k ní a věnoval jí nejprve něžný polibek, který se s každou další vteřinou stával vášnivějším a vášnivějším. Hrozilo, že se z toho rychle stane nepřístupnější verze, proto jí rychle zvedl do náruče a odnesl do jejího pokoje, kde je zamknul, aby je nikdo nemohl vyrušovat. Položil jí na postel a zpomalil. Měli na sebe dost času.
Pomalu začal rozepínat knoflíky na jejím kabátu, který pak zahodil někam na zem. Nezůstávala mu nic dlužná a tak i jeho kabát přistál na zemi vedle jejího. Zlehka jí líbal na tváře a užíval si teplo její pokožky. Když byla Strigojka, tak ho sice vzrušovalo její chování, ale pořád to nebyla ona. Byla chladná a nejen svým chováním, ale i svojí teplotou a on přitom miloval, když mohl hladit její hebkou teplou pokožku.
Stáhnul z ní svetr a přitom nepřestával s polibky, kterými zahrnoval její obličej a čelist. Spokojeně se prohýbala a tiskla se k němu. Každé jeho pohlazení mu oplácela svým. Nic v tuto chvíli nebylo důležité. Klidně by mohla před jejími dveřmi bouchnout atomovka a jí by to bylo jedno. Důležité v tuto chvíli byli pocity, které v ní Edward vyvolával. Nikdy se necítila, tak jako teď s ním a to měla za sebou několik vášnivých líbaček s Moroji.
"Můžeme kdykoliv přestat, pokud ti to bude nepříjemné."
"Nepříjemné mi to není, řekla bych ti to."
Přitiskla se k němu a přetáhla mu triko přes hlavu. Zachvěl se, když ho její drobné ručičky začaly hladit na hrudi a zádech. Znovu se vášnivě vrhl na její rty a přitiskl se k ní. Stále se kontrolující, aby jí neublížil. Ona si s tím hlavu nelámala, než se stihl vzpamatovat, tak byl pod ní. Zatlačila ho více do peřin a se šibalským pohledem se k němu sklonila. Nejdříve ho políbila na krk, kde následně to samé místečko olízla. Rukama sevřel prostěradlo a spokojeně zavrčel.
"Uvidíme, jaké další zvuky tě přinutím udělat."
Chtěl jí odpovědět, ale když se jeho jazykem přesunula k jeho bradavce, tak se mu slova zasekla v krku. Vycházelo z něj jen spokojené vrčení, když ho Bella tímto způsobem mučila. Nakonec to nevydržel a využil svojí síly a vyhoupl se i s ní do sedu.
"Promiň, lásko, později."
Vášnivě se jí znovu přisál na rty a rukama jí začal hladit po zádech. Jak přes, tak i pod tričkem. Brzy mu to, ale přestalo stačit a tak jí do látky trika zabořil prsty a tím triko jednoduše roztrhl a cáry hodil někam za ně. Teplo, které se šířilo z jejího těla bylo jako extáze, dokonce měl pocit, jako kdyby se jeho ledová pokožka zahřívala o její rozpálenou. Potřeboval více toho dokonalého tepla, více odhalené pokožky a tak jí znovu položil a věnoval jí polibek. Jeho ruka se pak vydala na průzkum. Těsně nad její pokožkou kopíroval její křivky, čímž jí přiváděl k šílenství. Cítila jeho dotyk, jako kdyby jí hladil, přitom se jí vůbec nedotýkal. Zoufale se snažila přitisknout k jeho ruce, aby jí věnoval pohlazení po kterém její tělo zoufale prahlo, ale jen s úsměvem následoval její pohyb, čímž se jí vyhnul. Zklamaně zasténala, ale nenechal se zviklat. Aspoň do doby než viděl její zoufalý pohled. Zlehka jí přejel po noze až ke kozačkám, které stále měla na nohou a pomalu jí rozepl nejdříve jednu botu, kterou jí vyzul a sundal ponožku načež stejný postup zopakoval i u druhé nohy. Poté se s rukama přesunul k přesce na jejím opasku. Rychle ho rozepnul a než se Bella nadála, tak i její kalhoty ležely na zemi, roztrhlé na dva kusy, protože s nimi neměl trpělivost. Tomu se zasmála a i ona se s prsty přesunula k jeho kalhotám, která rozepnula a stáhla mu je.
Stěží se ovládal, ale stále měl na mysli, že nesmí ztratit úplnou kontrolu, což mu dělalo potíže vzhledem k tomu v jak neoblečeném a rozpláleném stavu se jeho milovaná nacházela. Byla to jeho "upíří" družka a on ji chtěl uchvátit jen pro sebe.
Znovu se na ní natiskl a oba potěšeně zasténali nad tím kontaktem kůže na kůži. Líbala ho a připravovala ho o zbytky sebekontroly až to nevydržel a se vší vášní jí překousnul podprsenku mezi prsy a pak ten zničený a už nepotřebný kousek zahodil ke zbylým věcem, které byli po celé podlaze pokoje. Překvapeně vydechla, ale na nic jiného se nezmohla, protože on nezahálel a překryl její prsa svýma rukama. Cítil jak mu její bradavky tvrdnou pod jeho ledovými prsty a líbilo se mu, jaké pocity to v Belle vyvolává. Svírala spodní ret zubama, aby utišila svoje steny, ale jeho dech, který jí ovanul ucho jí donutil změnit názor.
"Nedělej to, chci poslouchat tvoje sladké vzdychy. Chci slyšet, jak se ti to líbí."
Zlehka jí fouknul do ucha a ona šokovaně zalapala po dechu. Spokojeně se usmál a znovu jí začal líbat. Spokojeně se ponořila do vášnivého polibku a znovu ho povalila pod sebe. Obkročmo si přes něj sedla a se zákeřným úsměvem pohla boky. Výsledek se dostavil okamžitě. Edward zuřivě zavrčel a jeho ruce se hned přesunuly na její tělo. Její prsty se rozeběhly po jeho těle a studovaly každý sval na jeho těle. Držel a čekal, kam až bude ochotná zajít. Tohle její sladké mučení se mu líbilo.
Znovu se zhoupla v bocích a při pohledu na její pevné vypracované tělo a pevná prsa mu vyschlo v ústech. Pomalu se k němu sklonila a těsně nad jeho rty se zastavila. Skoro cítil její rty na těch svých, ale ona ho nepolíbila, jen ho dráždila svojí blízkosti.
"Řekni mi, Edwarde, přivádí tě to k šílenství? Toužíš po mě?"
Znovu jen pohla boky a spokojeně se usmála, když jí zuřivě zavrčel do obličeje než se zmocnil jejích rtů a převalil jí dozadu, takže teď spočíval uvelebený mezi jejími stehny. Překvapeně se na něj podívala. Nečekala, tak rychlý pohyb, když si myslela, že ho nenápadně pevně sevřela, aby jí nemohl tak snadno utéct a ona si mohla užívat její malé dráždění. Jak se, ale zdálo, vydráždila ho až moc.
"Teď tě přinutím zažívat stejné šílenství."
Uvěznil jí ruce nad hlavou v jedné svojí ruce a líbal jí zatímco jí hladil všude kam dosáhnul. Snažila se osvobodit, ale nedařilo se jí to a tak to vzdala a jen si to užívala. Tohle přece chtěla.
Vzal jednu její bradavku do úst a ona překvapeně zasténala. Věnoval jí náležitou péči a dělalo mu radost, jak se Bella zoufale tiskne k jeho tělu a žádá tím o více péče, kterou jí dopřával.
Nakonec povolil stisk a pokračoval svými ústy na cestě níž. S potěšením si všiml, že Bella nechala ruce tak jak jí je pustil a zatíná nehty do polštáře.
Než se stihla vzpamatovat, přesunul se k jejím kalhotkám, které nedočkavě roztrhl. Zasmála se jeho počínání, ale jen, co použil jazyk, zasekl se jí smích v hrdle a vyšlo z ní jen překvapené a souhlasné zamručení. Jeho ruce nezahálely a hladily její pevná hladká stehna a mírně jí rozevíral nohy, aby získal lepší přístup. Když se konečně dostal přesně tam kam chtěl, čekal ho ráj. Bylo to mnohem lepší než si dokázal představit. Jestli byla předtím jeho drogou, tak teď nedokázal najít ta správná vhodná slova.
Bella zatínala nehty do polštáře a vzdáleně vnímala, jak se látka pod jejími prsty trhá, ale bylo jí to ukradené. Pocity, které se jí šířily do celého těla jí naprosto ovládly. Nedokázala se soustředit na nic jiného než na Edwarda, muže, kterého miluje z celého srdce a na jeho jazyk, který-
"Bože."
Edward nechtěl ponechat nic náhodě a tak si dal na její přípravě záležet. Nechtěl, aby jí to bolelo, protože věděl, že bude její první. Líbila se mu ta představa, že i když mohla mít tolik kluků.
Jedním z nich byl dokonce princ!
Stejně počkala na něho a to i přes to, co jí udělal. Hřálo ho to u jeho už roky netlukoucího srdce.
Nespěchal, času mají dost a on si bude vychutnávat každou vteřinu. Cítil, jak se její tělo zachvělo a svaly se napnuly. Pokračoval ve svém počínání a se spokojeným úsměvem poslouchal, jak křičí jeho jméno v orgasmistické křeči. To byl zatím její první a zdaleka ne poslední. Slíbil jí přece, že jí bude dokazovat, jak moc jí miluje, tak dlouho, jak si bude přát. Sice bude hlídat její stav, ale nehodlá přestat dokud mu to sama neřekne nebo dokud neusne, protože nehodlal podceňovat její kondici.
Roztřesenými prsty si ho přitáhla k polibku. Vyhověl jejímu přání a plenil její rty. Zapletla mu prsty do vlasů a téměř zoufale ho k sobě tiskla. Dalo mu práci se ovládat, ale musel vydržet. Kvůli Belle. Sice cítil téměř až bolestivý tlak a pulzování ve svých dolních partiích, ale nesměl nic uspěchat.
Její ruka se uvolnila z jeho vlasů a než se nadál, dotkla se ho na jeho nejcitlivějším místě. Zavrčel jí do úst a zuřivěji ji políbil.
Už ztratil poslední zbytek sebeovládání a jednoduše ze sebe strhl poslední zbytek látky. Zadusil v sobě sten, když ucítil teplo vycházející z jejího středu. Musel se sebrat, aby jí neublížil. Co nejopatrněji to šlo spojil jejich těla dohromady. Cítil, jak povolila její zábrana a rozhodl se počkat až bolest ustoupí a zvykne si na něj v sobě. Nechtěl, aby jí to bolelo a aby jí uklidnil, tak jí znovu začal líbat. Přijala to s vděkem a když bolest odezněla stejně rychle jako se objevila, zkusila pohnout boky. Edward zatl zuby a snažil se myslet na cokoliv jiného jen ne na pocit měkkého planoucího tepla kolem něj. Když sezbíral svoji kontrolu, tak pokračoval v započátém díle. Byl si jistý, že kdyby Bella chtěla přestat už by to asi nedokázal.
Pohybovali se v pohybech starých jako lidstvo samo a užívali si každý dotyk, každý polibek či pohlazení. Edward jí šeptal do ucha, jak moc jí miluje a ona mu to oplácela polibky, protože něčeho jiného nebyla schopná. Myšlenky se jí rozutekly někam do ztracena a nebyla si jistá, jestli se vůbec někdy vrátí nebo jestli chce, aby se vrátily.
Těla se jim proplétaly a brzy se na jejím těle začal perlit pot. Voněla tím pádem intenzivněji a pro Edwarda to bylo hotové mučení. Strach o to, že by mohl Bellu ztratit byl, ale silnější a tak odolal vábení její krve, ikdyž její tepající krční tepna mu to ztěžovala. Ovládnul se a místo toho, aby se jí do krku zakousnul, přejel jí po něm jazykem. Věděl, že to bylo přímo přes její přecitlivělé místo a její vášnivý sten mu to potvrdil. Chvilku se tomu místu věnoval a během okamžiku jí dostal znovu na vrchol. Počkal až popadne dech a záludně se na ni usmál.
"To je teprve začátek, budeš moje jméno sténat ještě...několikrát."
Pokračoval dál, aby se i on dostal přes okraj a nechal se unášet rozkoší. Vyhoupl ji přes okraj ještě jednou než se společně spadli přes okraj a jejich svět explodoval. A stačilo jen, aby ho její poševní svaly pevněji sevřely a už padal s ní.
Chvilku jí nechal odpočinout a poté pokračovali v té bohulibé činnosti. Netušil kolik bylo hodin, ale muselo uběhnout hodně času od doby, co se tu zavřeli. Bella momentálně spala v jeho náručí a na tváři měla spokojený úsměv. S úsměvem jí pozoroval. Byla překrásná. Vlasy jemně rozcuchané, rty ještě lehce nateklé od jejich zuřivého líbání a jemně pootevřené. I když nemohl být unavený, cítil příjemnou únavu, kterou zapříčinilo několik hodin vášnivého milovaní s jeho vyvolenou.
Její nahé tělo se k němu bezelstně tisklo a připravovalo ho svojí horkostí o zbytky sebeovládání. Chtěl jí nechat odpočinout, ale čím déle se na ní díval, tím rychleji šlo jeho sebeovládání do háje. I když si byl jistý, že každá její měkká a čistě ženská křivka se mu vypálila do mozku, stejně nemohl odolat pokušení a začal po tom krásném těle pomalu přejíždět prsty a ukládat si každou jemnou křivku do své upíří paměti. Všiml si, že jí na těle naskočila husí kůže z jeho ledových prstů, ale zatím se neprobudila, což hodlal změnit. Jeho touha po ní se už nedala krotit. Musel ji mít znovu a znovu. Sice byl, jak věčně říkal Emmett, beznadějný romantik, ale i on byl muž a pevné, měkké a teplé ženské tělo, které se k němu tisklo by připravilo o sebeovládání i toho největšího světce. Byl si jistý, že kdyby samotný papež František viděl nahé tělo jeho lásky, tak by se vzdal své církve i svého celibátu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama