Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Osudové setkání info

20. dubna 2015 v 20:30 | RozaBellaBelikov |  Osudové setkání
téma: Vampýrská Akademie
pairing: Rose Hathaway / Dimitri Belikov
postavy: Rose Hathaway, Dimitri Belikov, Ibrahim Mazur, Lissa Dragomir, Janine Hathaway, Olena Belikov, Sonya Belikov, Viktorie Belikov, Karolina Belikov, Yeva Belikov, Ivan Zeklos, Christian Ozera, Mason Ashford, Eddie Castile, Natalie Dashkov, Viktor Dashkov....

Každý ví, že se Rose a Dimitrij do sebe zamilovali poté, co ji a princeznu přivedl zpět na akademii. Co kdyby to, ale bylo úplně jinak? Co kdyby se setkaly už o pár let dříve?
Rosemarie Mazur-Hathawayová už od malička jezdí na prázdniny k otci, Ibrahimovi "Abeovi" Mazurovi a ten jí bere vždy sebou a pyšně se s ní chlubí. Několikrát ji sebou vezme i k rodině Belikov, kde Rose poznává otcovu známou Olenu a její čtyři děti. Karolínu, Dimitrije, Sonyu a Victorii. Nejvíc si Rose rozumí s Dimitrijem, protože jsou povahově hodně podobní.
Během let proběhne ještě několik setkání Dimitrije a Rose při kterém se toho ještě hodně stane. Poslední je chvíli před autonehodou při které zahyne skoro celá rodina Dragomirů. Abe se to dozvídá ve chvíli kdy je u Belikovových. Je tam i Dimitrij, který se vzpamatovává po smrti jeho svěřence Ivana Zeklose. Představa, že Rose může být mrtvá ho hluboce zasáhne, ale k jeho velké radosti je Rose v pořádku. Nakonec se vrací k práci a hned dostává zajímavý úkol. Přivést dvě uprchlice zpět na akademii sv. Vladimíra.

Princeznu Vasilisu Sabinu Rheu Dragomirovou a Rosemarii Mazur-Hathawayovou...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petra petra | 28. června 2015 v 18:11 | Reagovat

Vyzerá to dobre, už sa teším, dúfam, že dáš skoro 1. kapitolu! :)

2 petra petra | 28. června 2015 v 19:09 | Reagovat

Teda ja som si nevšimla, že už tu je aj s ďalšími a inak super celkom pekne píšeš len tak ďalej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama