Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Bojovná morojka 23

24. srpna 2016 v 20:01 | RozaBellaBelikov |  Bojovná morojka
Rosemarie Mazurová
Od rána jsem na něj házela úsměvy z čehož byl podrážděný. Věděla jsem, že mu vadí, že nemá svoje emoce pod kontrolou a taky jsem věděla, že bych na něj měla být milá a nepřipomínat mu to, ale sakra, nemohla jsem si pomoct. Měla jsem velkou radost, že u někoho jako je Dimitri dokážu vyvolat takovou reakci.
"Spala jsi dobře, Rose?"
"Nádherně, děkuji, Oleno. Jen Dimitri nemohl nějak usnout. Něco mu nedalo spát..."
"Copak, Dimko? Není ti dobře?"
Věnoval mi podrážděný pohled a musela jsem se kousnout do horního rtu, abych se nerozesmála. Olena kontrolovala Dimitriho, který se jí snažil něžně odtlačit a jeho sestry se mohly smíchy potrhat. Victoria se po mě podezřívavě podívala a tak jsem jí věnovala široký úsměv a povytáhla na ni obočí. Ihned pochopila a začala se smát.
"Mami, opravdu jsem v pořádku."
"Jsi si jistý, že nejsi nemocný? Neleze na tebe něco?"
"Něco na něj opravdu lezlo..."
Pod stolem jsem do Viktorie lehce kopla a sladce se usmála. Olena se nakonec nechala přesvědčit, že mu nic není a on si sedl vedle mě. Najednou jsem ucítila stisk na mém stehnu a překvapeně jsem vypískla.
"Bavíš se dobře?"
Zklidnila jsem dech a usmála se na něj. "Ani nevíš jak."
"Měl bych tě potrestat, víš o tom?"
"Chceš mi naplácat jako zlobivé holčičce?"
Všimla jsem si, jak ztuhnul a pak mi pevněji sevřel stehno.
"Představuješ si?"
"Rozo, prosím."
"Promiň, nechám toho. I když je to hrozně zábavné."
"Tak bych měl asi změnit pravidla hry..."
Než jsem se stihla vzpamatovat, tak mi rukou vyjel výš po stehně. Zadrhl se mi dech a cítila jsem červeň na mých tvářích. Byli jsme v místnosti plné lidí!
"Vyhrál jsi."
Ruka zmizela a já se mohla konečně trochu nadechnout.
"Rose, je ti dobře, zlatíčko? Jsi celá zarudlá."
"Je tu jen trochu teplo. Půjdu na vzduch a bude to dobrý."
"Dobře, ale teple se obleč, abys náhodou neonemocněla. Jsi morojka a nemáš tak silnou imunitu."
"Jistě."
Smějícímu Dimitrimu jsem dupla na prsty a usmívala se na Olenu. Dimitriho sestry jsem ignorovala nebo bych se musela rozesmát.

Dimitri Belikov
Vzal jsem ji na procházku, aby se mohla porozhlédnout po okolí a trochu se zabavila. Měl jsem ji zavěšenou do rámě a cestou jsme zdravily některé známé. Všichni si Rozu prohlíželi, ale na to byla zvyklá a tak na sobě nedala najevo, že jí to vadí. Všiml jsem si jednoho mladíka, kterého jsem znal z okolí od vidění. Roza po něm střelila nebezpečný pohled a on rychle utekl.
"Co to bylo?" zeptal jsem se smíchem.
Byla tak roztomilá, když se zlobila a na ženě vydávající tiché rozkazy bylo něco vzrušujícího...
"Nic důležitého, asi neunesl pohled na mého přítele a šel hledat někoho jiného koho by obtěžoval. Umíš být pěkně zastrašující, když chceš."
"To byl ten zmetek, co tě obtěžoval? Zabiju ho."
"Dimitri, viděl jsi jak se tvářil, když tě se mnou viděl? Konečně mu došlo, že jsem mu o svém příteli nelhala a taky mu došlo do jakých potíží se málem dostal. Jsem si skoro jistá, že je vlastně vděčný, že jsem mu podpálila zadnici. Kdyby ses do něj pustil ty, měl by to horší a on to ví. Už dá pokoj."
"Jsem tvůj přítel?"
To prohlášení mě zahřálo u srdce.
"No jistě, co jiného bys byl? Jsi můj milovaný Dimitri a-"
Dál jsem ji nenechal mluvit a políbil jsem ji. Po chvilce jsem se odtáhl a ušklíbnul jsem se, když jsem viděl její nateklé rty a lehce nepřítomný pohled. Dal jsem ji drobný polibek na nos a usmál jsem se.
"O čem jsme se bavily?"
Kousnul jsem se do tváře, abych se nerozesmál.
"Dimko!"
Otočil jsem se za hlasem a usmál jsem se na příchozí morojku. Rose si ji změřila podezřívavým pohledem.
"Klid, je to jen kamarádka a je vdaná. Určitě se mě nesnaží sbalit."
"To bych jí radila."
Pohladil jsem jí po kříži a pak jsem se přivítal s Oksanou.
"Kde máš Marka?"
"Hned tu bude, musel ještě něco dořešit s kamarádem a tak jsem mu řekla, že tě dojdu pozdravit. Dlouho jsem tě neviděla. Kdopak je to tady s tebou?"
"To je Rose, moje přítelkyně."
Všiml jsem si, jak se jí oči rozzářily, když jsem to takhle nahlas řekl.
"Ráda tě poznávám Rose, jmenuju se Oksana. Můžu mít na tebe jednu otázku?"
Rose se na ni zmateně podívala a přikývla.
"Ty jsi Stíny políbená?"
Rose se napnula a o krok couvla. "Jak to víš?"
"Neboj se. Nechtěla jsem tě vystrašit. Můj muž Mark je jako ty. Zemřel po útoku Strigojů na následky zranění, ale díky tomu, že ovládám éter, tak jsem ho mohla zachránit. Co se stalo tobě?"
Nikdy jsem si neuvědomil, že Rose v podstatě zemřela. Byla chvilku oficiálně mrtvá a já ji mohl ztratit dřív než bych ji měl možnost poznat a zamilovat se do ní.
"Autonehoda. S kamarádkou Lissou a její rodinou jsme byli v autě, když najednou do protisměru vjel opilý řidič...kdyby Lissa neovládala éter, tak by přežila jen ona."
"Chápu, nemusíme se o tom bavit jestli se ti o tom nemluví lehce."
"To je dobrý. Nikdy jsem nepoznala jiného uživatele éteru kromě Lissy samozřejmně a Adriana Ivaškova. Ráda bych věděla víc. Jde jen o to, že Lissa má od tý nehody špatný sny, teda teď už je to lepší, ale zas a znovu se jí zdá o té noci a já to díky poutu prožívám s ní. Není to příjemné."
"To je pochopitelné. Ach, Marku, tady jsi. Chci ti někoho představit. Tohle je Rose, randí s naším Dimkem."
"Rád tě poznávám. Jsem Mark. Jak se ti tu u nás líbí? Není to královský dvůr, ale je tu hezky."
"Vím. Nejsem tu poprvé a určitě ne naposledy."
Pozvaly nás k sobě na návštěvu, kde Rose oba důkladně zpovídala. Měl jsem z toho radost a jen jsem ji sledoval.
Nikdy jsem tě takového neviděla. Mám z tebe radost, Dimko.
Zapomněl jsem, že tohle Oksana umí a trochu sebou cuknul. Rose se po mě překvapeně podívala, ale jen jsem se na ni usmál.
Když jsme se vracely, tak byla zticha. To se mi nelíbilo.
"Stalo se něco?"
"Co se tam stalo? Nikdy jsem tě neviděla, tak rozhozeného."
"Nikdy? A co třeba včera v noci?"
Začervenala se a podívala se jinam. "To je něco jiného."
"Protože ona je jiná žena. S Oksanou jsem chodil jako puberťák, to přiznávám, ale nikdy to nebylo tak vážné, jak si myslíš. Ona miluje Marka a my jsme jen přátelé. To ty jsi ta jediná, kterou miluju."
"Já vím, chovám se hloupě."
"Rose...Rozo, moje Rozo. Moje srdce patří jen a jen tobě, tak se nemusíš cítit, tak nejistá. Nikdy tě nepřestanu milovat a nikdy tě neopustím."
"Nikdy ti neodpustím, pokud ano."
Objala mě kolem pasu a zabořila mi obličej do hrudi. "Prosím, nikdy mě neopusť."
"Nikdy."
"Slibuješ?"
"Slibuji."
Když jsme se vrátily, tak byla trochu zamlklá, ale pomalu se jí její úsměv vracel. Dokud nevešla do obýváku a nesledovala nešťastnou Sonyu, jak houpá svou dcerku a snaží se jí uklidnit.
"Omlouvám se. Nevím, co s ní. Je přebalená, najedená a dala jsem jí i odfrknout, ale ona pořád brečí a nechce usnout. Už nevím, co s ní."
Sledoval jsem Rose, jak si sundala svetřík a nepřítomně mi ho podala než došla k mé sestře a vzala si na ruce opatrně svoji kmotřenku. Sonya jí překvapeně sledovala, ale nic neřekla. Šlo vidět, že si trochu oddychla. Rose si jí položila, tak aby měla její ouško na její holé kůži a slyšela, tak tlukot jejího srdce.
"Tak copak se tu děje, maličká? Přece by jsi neplakala, taková velká holka."
Začala na ni mluvit turecky, čemuž nikdo z nás nerozumněl, ale Katyu to zaujalo a začala jen pofňukávat. Pak Rose začala zpívat nějakou tureckou ukolébavku a přitom miminko ve své náruči jemně hladila. Po hlavičce, tvářičkách, ručičkách a nožičkách. Katya sice ještě pofňukávala, ale po chvilce už šlo poznat, že se do toho nutí. Rosiin andělský hlas jí pomalu, ale jistě uklidnil a ukolébal ke spánku. A nebyla jediná koho tím klidným zpěvem uklidnila. I Sonya se přestala klepat a vypadala klidněji než když jsme přišli. Já ji jen šokovaně sledoval a byl jsem si jistý, že jen roky výcviku mi zabránily v tom, abych padl na kolena a děkoval bohu za to, že mě tahle úžasná mladá žena milovala. Jednoho dne bude úžasná matka a se štěstím bude matkou mých dětí. Dokázal jsem si ji představit s malou holčičkou s dlouhými vlásky a jejíma nádhernýma očima. Nebo s chlapcem, který by mi z oka vypadl a usmíval se na ni, tak jak to má ráda.

Rosemarie Mazurová
Seděla jsem v paláci a ze svého balkonu se dívala do zahrady. Neuvěřitelně jsem se nudila. V mém pokoji byl blázinec. Babička, moje matka, Aishe a teta Calista se tam zabydlely už brzy ráno a dohadovaly se o tom z jaký látky budu mít šaty a jaký by měly mít střih. Ty čtyři už měly vybráno, ale protože jsem tu nebyla, tak jsem zbla jako poslední. Ještěže jsem tu nebyla předtím. To teprve musel být blázinec.
"Rozo?"
Překvapeně jsem se otočila zatím šeptem a spatřila usmívajícího Dimitriho, jak na mě kouká z otevřeného okna jeho pokoje, které vedlo na můj balkon.
"Dimitri?"
Dal si prsty před pusu a pokynul mi, aby k němu přišla. Ohlédla se, ale nikdo mi nevěnoval pozornost, tak jsem se potichu přesunula k němu.
"Přišel jsem tě zachránit. Pojď. Zmizíme než si toho všimnou."
Naposledy jsem se ohlédla a usmála se. Podala jsem mu ruce a nechala se zvednout jako kdybych nic nevážila a postavit se na zem v jeho pokoji.
"Kazíš mě, Dimitri."
"Já tebe?"
"Hm, tak jdeme."
Chytila jsem ho za ruku a chtěla jsem odejít, ale ani se nepohnul. "Dimitri?"
"Nejdřív si vyberu svoji odměnu."
Než jsem stačila cokoliv říct, tak mi přejel rukou po boku a přitáhl mě k sobě a hned na to důkladně políbil. Nevěděla jsem, že to v něm taky je. Ta touha nedodržovat pravidla a dělat nejdříve jen to co chceme a teprve až potom to co musíme.
Mozek se mi zamlžil a nedokázala jsem na nic myslet.
"Půjdeme?"
"Kam?"
"Na procházku."
Podal mi moje paraple a otevřel mi dveře. Zhluboka jsem se nadechla, abych se uklidnila a vyšla jsem na chodbu. Věděla jsem, že mi za to vynadají, ale nemohla jsem si pomoct. Chtěla jsem s ním chvilku být. Lissa s Christianem byli stále u dvora a měly přijet až za dva dny a tak jsem se tu kousala nudou do zadku. Ještěže tu je se mnou i Dimitri, tak to není tak hrozné.
Chytila jsem se ho za rámě a nechala se vést po zahradě, kde jsme sledovaly služky se svatební koordinátorkou a jejími asistenty, jak pomalu připravují zahradu na svatbu.
"Už, aby byla tahle akce za námi."
"Netěšíš se?"
"Ale jo. Tak trochu. Já jen, že tu bude takovejch lidí...dělá se kolem toho zbytečný humbuk. Věřil bys tomu, že se ty čtyři hádají skoro šest hodin o tom jestli bych měla mít karmínové nebo rubínové šaty? Jaký v tom sakra rozdíl?"
"Zřejmně veliký."
"Nesměj se. Podle mě ti sladí uniformu."
Zastavil se a šokovaně se na mě podíval. "Děláš si doufám srandu."
"Bohužel. Děláš mi tam nejen ochranku, ale i doprovod. Musíš vypadat k světu...nebo tak nějak to říkaly. Po pěti minutách jsem je přestala poslouchat."
"Zbytečně to hrotí."
"Dimitri, nevím jestli to víš, ale tady jsou zvyky jiné. Mazurovi vládnou už od dob sultána Sulejmana chána. Jsme královská vládnoucí rodina. Ostatní královští morojové...není to jako u dvora, kde se po smrti volí král nebo královna ze všech královských rodin kromě té, která už vládla. Tady vládneme jenom my. Něco jako u lidí v Británii. Teď vládne můj dědeček, po něm je v pořádí můj otec, jako jeho prvorozené dítě. Kdyby se něco stalo tak třetí v nástupnictví byla moje teta Mihrimah než zemřela a poté jejich mladší bratr Malko. Tím, že měly děti se nástupnictví změnilo.
Teď jsem v pořádí nástupnictví třetí jako prvorozené dítě mého otce, poté bude můj sourozenec a hned po něm Mehmed, který je momentálně čtvrtý.
Bude pozvaný celý turecký morojský svět. Chápeš už proč se tedy netěším? Bude na nás upřený celý národ a hlavně, když zjistí, že jsem si jako partnera zvolila dhampíra. Od malička se mi snažily morojské královské rodiny dohodit své syny v naději, že budou mít možnost se mnou vládnout. Jenže já nikoho z nich nechtěla, chci jen tebe, takže by sis asi měl zvyknout na to, že budeš mít brzy plné ruce práce s mojí ochranou, soudruhu strážce."
Usmál se na mě a já si oddychla. Musel to vědět, musel si uvědomit, že nejsem jen tak ledajaká morojka, ale že je mým osudem jednoho dne nastoupit na trůn a že to tudíž nebudeme mít nikdy jednoduché, ale dokud budu mít po svém boku jeho, tak se ničeho nebojím.
"Rosemarie!"
Překvapeně jsem se otočila a pohlédla jsem na svůj balkon, kde teď stála moje velice nahněvaná babička a za ní moje matka, které pobaveně cukaly koutky.
"Omlouvám se, babičko. Necítila jsem se dobře a tak jsem šla chvilku na čerstvý vzduch. Nechtěla jsem vás rušit. Těmto věcem moc nerozumím a tak jsem ti chtěla dopřát klid, abys mi mohla vybrat to, co je nejlepší."
Lhala jsem, jak když tiskne a doufala jsem, že tu lež neprokoukne. Šlo vidět, že mi to nevěří, ale nakonec přikývla. "To bude asi nejlepší. Až dokončíš svoji procházku, tak se vrať."
Přikývla jsem a rychle jsem se s Dimitrim zdejchla než si to stihne rozmyslet.
"Prokoukla tvoji lež."
"Vím, ale dokud jí nechám volnou ruku, tak budu mít klid a nebudu muset každých deset minut poslouchat, že jí nesmím za žádných okolností udělat ostudu."
"Má v tebe velkou důvěru."
"Spíš zkušenosti."
"Opravdu? Vyprávěj."
"Když mi bylo asi tak šest, tak jsme šly na nějakou charitativní akci. Babička mi nechala ušít podle jejích slov roztomilé šatičky. Z lesklého světle růžového saténu, samý volán a mašlička. No dokážeš si to představit. Babička měla proslov a já už z těch šatů byla nešťastná a tak jsem se za ní na pódiu kroutila a furt si je různě popotahovala s naprosto nešťastným výrazem ve tváři. Samozřejmně jsem vzbudila větší pozornost než babičky strhující proslov za což jsem dostala co proto."
"Všiml jsem si, že moc nejsi na ty typicky holčičí věci."

"To nejsem. Docela lituju, že jsem po matce nezdědila víc dhampířích genů. Byla by ze mě dhampírka a mohla bych trénovat a bojovat a všechny tyhle ty věci a nemusela bych se starat o tyhle ty morojské nesmysly. Jako oblíkání a politika mezi rody a jinými královskými dvory."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petra petra | 24. srpna 2016 v 20:37 | Reagovat

Hmmm bude žúr, super, neviem sa dočkať! :)

2 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 24. srpna 2016 v 21:38 | Reagovat

Wauuu, zase dokonalé :-)

3 Verca Verca | 24. srpna 2016 v 22:47 | Reagovat

Velkkkkyyyy žúr....juuuj party hard.....peckaaaa

4 Veru Veru | 25. srpna 2016 v 8:13 | Reagovat

Super, na kapitolku jsem se moc těšila! Jsem zvědavá, co ta svatba :D a co ty dna spolu, jak se to bude vyvíjet.

5 Lil Lil | 25. srpna 2016 v 8:18 | Reagovat

Jeee díky za další kapču, je krásná :) Máš super blog, takový jednoduchý a nepřeplácaný, nic víc nic míň :)

6 VrbySearve VrbySearve | E-mail | Web | 21. září 2017 v 10:47 | Reagovat

best payday loan online - http://loansvtna.org/
payday loan online no credit check <a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

7 Hhhjhailla Hhhjhailla | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:43 | Reagovat

military loans
<a href="http://personalacrb.org/">personal loan rates</a>
irs debt relief
<a href=http://personalacrb.org/>small personal loans</a> ’

8 Ffvbruing Ffvbruing | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:39 | Reagovat

cialis uk sales
<a href="http://cialisovnnc.com/">cheap cialis</a>
cialis daily price
<a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

9 LdvAbsola LdvAbsola | E-mail | Web | 25. září 2017 v 5:54 | Reagovat

viagra online generic
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra online without prescription
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

10 DrvpbGlyday DrvpbGlyday | E-mail | Web | 27. září 2017 v 7:40 | Reagovat

cost viagra - http://viagraonszb.com/
free viagra pills <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

11 Lmazhailla Lmazhailla | E-mail | Web | 28. září 2017 v 23:57 | Reagovat

internet payday loans
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance near me</a>
payday loan in texas
<a href=https://paydayrvyaf.com/>payday loans near me</a> ’

12 FebbTroups FebbTroups | E-mail | Web | 1. října 2017 v 3:49 | Reagovat

personal loans no credit check
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance america</a>
apply for payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a> ’

13 Jtnbhailla Jtnbhailla | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:07 | Reagovat

pay day loan affiliate
<a href="https://paydayloamec.com/">payday loans online</a>
tax debt relief
<a href=https://paydayloamec.com/>pay day loans</a> ’

14 Nsvbabawn Nsvbabawn | E-mail | Web | 9. října 2017 v 19:08 | Reagovat

Thanks, this site is extremely valuable.

15 Ffnhbhjxhoorma Ffnhbhjxhoorma | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 20:03 | Reagovat

1 hour payday loans no credit check
<a href="https://cashrvyn.com">cashadvance</a>
bad credit debt consolidation internet payday loan student
<a href=https://cashrvyn.com>best payday loans</a> ’

16 Jybsahoorma Jybsahoorma | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 3:01 | Reagovat

easy personal loans
<a href="https://payday-loans.us.com/">payday loan online</a>
1000 payday loan
<a href=https://payday-loans.us.com/>payday loans online</a> ’

17 MunlbsAdvell MunlbsAdvell | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 14:06 | Reagovat

consolidating student loans https://1paydayloansonline.com/
quick online payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">best online payday loans</a>

18 Jthasgwhailla Jthasgwhailla | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 17:16 | Reagovat

payday loans bad credit
<a href="https://cashadvancevtg.com/">payday day loans</a>
bad credit loans no payday loans
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday loans online</a>

19 DsbgTroups DsbgTroups | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 22:56 | Reagovat

500 cash payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">cash loans online</a>
ameriloan payday loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday loans online direct lenders only</a>

20 DsbgbTroups DsbgbTroups | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 21:27 | Reagovat

auto loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loans online</a>
open online bank account
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">instant payday loans</a>

21 DnbcTroups DnbcTroups | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 11:56 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing
<a href="https://paydaynnoo.org/">easy loans</a>
get personal loan bad credit
<a href="https://paydaynnoo.org/">easy loans</a>

22 DndTroups DndTroups | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 23:50 | Reagovat

payday loans no credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">online loan</a>
quick loans for bad credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">online payday loans no credit check</a>

23 Fdnchully Fdnchully | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 13:32 | Reagovat

professional cialis
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis 2.5mg price
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy cialis generic</a> ’

24 MhtAdvell MhtAdvell | E-mail | Web | 1. února 2018 v 12:09 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
loan debt consolidation <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">best payday loans</a>

25 LqxAmifs LqxAmifs | E-mail | Web | 26. února 2018 v 17:50 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis</a>
cialis en mexico
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> OK’

26 DvsAbrax DvsAbrax | E-mail | Web | 1. března 2018 v 6:25 | Reagovat

cheapest viagra online http://otcerectilepills.com/  OK’
order female viagra <a href=http://otcerectilepills.com/>erectile dysfunction treatment</a>

27 Fvvanest Fvvanest | E-mail | Web | 2. března 2018 v 21:09 | Reagovat

viagra brand 100 mg 4 pill
<a href=http://buyerectionpills.com/>male erectile dysfunction</a>
order female viagra
<a href="http://buyerectionpills.com/">viagra</a> OK’

28 Fnaamuff Fnaamuff | E-mail | Web | 8. března 2018 v 2:37 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">generic viagra online</a>
cheap viagra
<a href=http://viagraazmhj.com/>generic viagra</a>  OK’

29 Okmthera Okmthera | E-mail | Web | 16. března 2018 v 3:34 | Reagovat

para que es el amoxil pediatrico
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil 250</a>
what does amoxil treat
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>price of amoxil</a> ’

30 GntAmifs GntAmifs | E-mail | Web | 18. března 2018 v 5:11 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">buy cialis</a>
prinivil zestril
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>cialis generic</a> OK’

31 wbzFearo wbzFearo | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 22:21 | Reagovat

viagra alternatives <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">discount viagra</a> try viagra for free <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>herbal viagra reviews</a> OK’

32 bsfLoozy bsfLoozy | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 19:46 | Reagovat

viagra uk <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra now</a> buy cheap viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>order viagra</a>

33 bsnimarse bsnimarse | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 12:14 | Reagovat

online payday loans bbb accredited https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
reviews money mutual payday loans <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>payday loans online</a>

34 bsfanest bsfanest | E-mail | Web | 4. května 2018 v 0:11 | Reagovat

natural viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">online viagra</a> women viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>generic viagra</a>

35 bdxAbrax bdxAbrax | E-mail | Web | 27. května 2018 v 23:17 | Reagovat

soft tabs viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online cheap</a> viagra tablets <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>cheapset viagra</a>

36 bzyAbrax bzyAbrax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 9:38 | Reagovat

low price viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">buy viagra uk</a> viagra brand name <a href=http://loviagraosn.com/#>natural viagra substitutes</a>

37 bfiAbrax bfiAbrax | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:10 | Reagovat

viagra generic online <a href="http://viagraocns.com/#">discount viagra</a> women viagra <a href=http://viagraocns.com/#>order generic viagra</a>

38 pazjenda pazjenda | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:59 | Reagovat

what is viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy viagra online</a> lowest viagra price <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy cheap viagra</a>

39 nfsAbrax nfsAbrax | E-mail | Web | 9. června 2018 v 11:33 | Reagovat

viagra dosage <a href="https://holidayrentallorgues.com/">cheapest viagra prices</a> what is viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>order viagra</a>

40 nreAbrax nreAbrax | E-mail | Web | 10. června 2018 v 23:55 | Reagovat

female viagra pills <a href="http://susamsokagim.com">female viagra pill</a> viagra patent <a href=http://susamsokagim.com>viagra prescription online</a>

41 nfgAbrax nfgAbrax | E-mail | Web | 11. června 2018 v 6:21 | Reagovat

viagra without a prescription <a href="http://mo-basta.org">purchase viagra online</a> viagra use <a href=http://mo-basta.org>viagra</a>

42 nnqAbrax nnqAbrax | E-mail | Web | 22. června 2018 v 5:36 | Reagovat

cheap viagra pills <a href="https://newviagrakfv.com/">viagra generic</a> viagra coupons <a href=https://newviagrakfv.com/>viagra for sale</a>

43 bsdAbrax bsdAbrax | E-mail | Web | 3. července 2018 v 3:50 | Reagovat

viagra natural <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra names</a> viagra online no prescription <a href=http://purseinstock.com/>viagra generic name</a>

44 nsxGercE nsxGercE | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 9:16 | Reagovat

tadalafil <a href="https://www.fundeconp.org/#">tadalafil reviews</a> cialis brand <a href=https://www.fundeconp.org/#>tadalafil tablets</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama