Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Bojovná morojka 31

21. září 2016 v 11:48 | RozaBellaBelikov |  Bojovná morojka
Tak po dlouhé době.... :) Snad se vám to bude líbit a omlouvám se za čekání....Rosemarie Mazurová
Pokud tohle nedostalo Dimitriho na kolena, tak už nic. Tančila jsem, když jsem najednou měla ruku kolem pasu a někdo byl přitisklý na moje záda. Otočila jsem se, že toho opovážlivce uhodím, ale chytil mě za ruku a přitáhl víc k sobě. Ihned jsem poznala mého Dimitriho, který mě ihned políbil.
"Ty se mě snažíš naprosto zničit, že ano?"
"To bych si nikdy nedovolila."

Dimitri Belikov
Přitiskl jsem jí k sobě čímž jsem si vysloužil několik nespokojených zamručení, která mi zvedla náladu ještě víc. No jo, smůla. Tahle je moje a nikomu ji nedám. Nikdy. Dokud budu žít, tak se jí nevzdám. Za nic na světě.
"Dimitri? Co kdybychom se vrátili k holkám? Myslím, že Jess mi kazí Lissu. A to je moje práce."
Usmál jsem se a odvedl ji k nám do boxu, kde jsme ještě něco vypili než nás Aishe donutila zvednout se a jít.
"Aishe, myslíš si, že je to dobrý nápad?"
"Konečně něco, co naši Rose rozhodilo. Jsou to jen sexy chlapi kroutící se na hudbu. Bude se ti to líbit."
"Tím si nejsem zase tak jistá."
Pohladil jsem jí po ruce a pak si s ní propletl prsty. "Pokud se ti tam nebude líbit, tak tě vezmu ven na vzduch, ano?"
"Dobře. Jsem z toho nesvá."
Vypadala rozkošně, když byla v rozpacích a ty její červené tváře...políbil jsem ji na její červenou tvář a usmál se na ni. Trochu se uvolnila a úsměv mi vrátila. Kousnul jsem do rtu, ale pak jsem si to přeci jen rozmyslel a naklonil se k jejímu uchu: "Stejně je mi jasné, že bys radši viděla nahého mě než někoho jiného, že ano?"
"Dimitri!"
Zrudla do pozoruhodného odstínu červené a mě bylo jasné, že jsem měl pravdu. Dneska se opravdu budu královsky bavit. Už chápu proč ji tak moc baví provokovat a škádlit mě. Opravdu je to velká legrace.
Vešli jsme dovnitř a holky hned zabrali svoje místa. Chudák Rose z toho byla fakt v rozpacích. Přesunul jsem se s ostatními na svá místa a u děvčat jsme nechali jen dvě strážkyně, které i přes svoji profesionalitu vypadali stejně nadšené jako Aishe, která skoro poskakovala v sedě na místě.
Když vystoupení začalo, tak mi bylo jasné, že zcela určitě tohle bylo to nejhorší mučení na světě. Byl jsem na spoustě strašných míst. Strigojové se často schovávali na hrozných místech, ale ani to nejhorší co jsem si dokázal vybavit nebylo tak hrozné jako tohle.
Zábava se za chvilku rozjela a i Rose se trochu uvolnila. Když nebyla hlavním aktérem, ale jen divákem, tak se uvolnila natolik, aby si dělala srandu z červenající se Nurbanur. Ta pak byla vytažena na pódium kde ji dva striptéři zvedli na ramena a celý klub jí tleskal.

Rosemarie Mazurová
Skvěle jsem se bavila, i když to pořád nebyl ten program, který bych si zvolila já. S holkama jsem popíjela, ale do jejich zábavy "strč striptérovi za spodky, co nejvíc bankovek a sleduj jak kroutí zadkem" jsem se nezapojovala.
Brzy mě to přestalo bavit a tak jsem se rozhodla, že je na čase zkontrolovat, jak to vypadá na hotelu. Morgianě jsem řekla kam jdu a za jejího pohledu jsem se přesunula k Dimitrimu.
"Ahoj."
"Ahoj. Přestalo tě bavit sledovat mužská těla vlnící se do rytmu hudby a pokrytá třpytkami?"
"Jasně. Který normální člověk na sebe dá tolik třpytek?"
Nevěřícně jsem sledovala tančící muže, když jsem cítila jak se Dimitri vedle mě chvěje zadržovaným smíchem. Otočila jsem se na něj a pozvedla obočí.
"Promiň, ale to jak ses tvářila..."
"Jak jsem se tvářila?"
"Jako kdybys šlápla do něčeho fakt hnusnýho."
"To není vtipné. Jen nechápu, co se ženským na tom líbí. Je to ponižující."
"A proto jsi sem utekla?"
"Taky. Vezmeš mě někam ven? Potřebuji si zavolat, ale přes tu hudbu bych nic neslyšela."
Přikývl, něco řekl strážci po jeho levici a hned na to mě vedl ven a na kraj boční uličky. Pořád jsme byli na očích, kdyby bylo potřeba. Dimitri obhlédl situaci a pak mi pokynul, že všude je klid.
"Ahoj, Mehmede."
"Rose..stalo se něco? Je Nurbanur v pořádku?"
"Jasně, že jo. Skvěle se baví, ale mě to moc nebaví a tak se jen ujišťuju, že je všechno v pohodě."
"Jasně. Děvčata spí. Anne-Marie spí u malé. Mám zapnutou chůvičku kdyby něco, ale jen co se malá vzbudí, Anne-Marie je na nohou, takže my máme klid."
"Dobře. To jsem ráda."
"A co vy?"
"Teď jsme na striptízu a kolem Nurbanur se točí spousta spoře oděných mužů. Když vyhlásila, že se bude vdávat všimla jsem si minimálně dvou striptérů a barmana, kteří zklamaně zasténali."
"Musíš se vrátit. Musíš ji přivést. Co když si to rozmyslí?"
"Nerozmyslí. Nech ji bavit. Je to její rozlučka a Bolinovi vzkaž, že by neměl křičet. Všechno slyším. Takže žádný rambajs, vedle v ložnici se spí. A žádné pití. To si nechte na zítra."
"Jasně, teď jdi a s Dimitrim se bavte."
"Díky."
"Jo a ještě jedna věc..."
"Ano?"
"Dělejte to, co bych dělal já."
Rychle zavěsil, takže moje: "Jsi prase.", už neslyšel. Schovala jsem mobil do kabelky a otočila se na Dimitriho.
"Můžeme?"
"Ano. Všechno je v pořádku."
"To jsem rád."
Znovu se rozhlédl a pak mi ukázal ať jdu k němu. Byla jsem zmatená, ale šlo o Dimitriho. Ten by nikdy neudělal něco, co by mi ublížilo a tak jsem se k němu váhavě vydala.

Dimitri Belikov
Chudák nevěděla, co na ni chystám. Jen, co byla dostatečně blízko, tak jsem ji přitiskl na boční stěnu klubu.
"Co myslíš? Tohle je mnohem lepší než tam uvnitř, ne?"
Nedal jsem ji možnost promluvit. Chytil jsem ji a políbil ji. Připadal jsem si jako závislák, protože jsem se jí nemohl nabažit. Čím víc mi dala, tím víc jsem toho chtěl. Čím víc jsem ji měl, tím víc jsem ji chtěl. Byla překvapená, ale nakonec se poddala. Možná to bylo alkoholem, co jsme dneska vypili nebo naší touhou po tom druhém, ale ani jeden se nedokázal držet zpět. Tiskli jsme se na sebe každou možnou částí těla. Cítil jsem její drobné dlaně klouzat po mém těle a šílel jsem. Zahákla mi prsty za poutka na opasek a přitáhla si mě za boky blíž. Tak blízko, že mezi námi nemohl být ani milimetr místa. Rukama jsem klouzal po jejím těle a její ruce mi obratně vklouzly pod košili. Zavrčel jsem jí proti rtům a rychle jsem nad sebou ztratil kontrolu. Zapomněl jsem kdo jsem a kdo je ona. Na to kde jsme a že není bezpečné zdržovat se tady déle než je nutné.
Chytil jsem ji za stehna a zvedl jsem ji do vzduchu. Omotala mi nohy kolem boků a prsty mi zapletla do vlasů. Hladil jsem ji všude kam jsem dosáhl. Její šaty kopírovaly její křivky dokonale a bylo to jako kdybych hladil její holou kůži.
"Sakra!"
Odpoutal jsem se od ní a zahleděl se na toho, kdo nás vyrušil. Byla to dívka a chvilku mi trvalo než mi došlo, že to byla Aishe. Položil jsem Rozu opatrně na zem, abychom jí mohli čelit.
"Propána! Co je tak špatného na posteli? Na měkké, teplé a pohodlné posteli? K tomu přece jsou určeny! Do háje!"
"Aishe..."
"Jestli se to dozví babička..."
Rose vedle mě ztuhla jako socha. "Nechceš jí to říct...že ne?"
Aishe se chvilku tvářila vážně, ale viděl jsem jak ji cuká koutek rtů. Utahovala si z ní.
"Jasně, že ne. Co tě nemá? Kdyby ses viděla!"
"Aishe! To není vtipné! Málem jsem z toho šoku umřela!"
Vypadalo to, že ji praští, tak jsem ji chytil za zápěstí a stáhl k sobě. Pod prsty jsem cítil její vyděšený splašený tlukot srdce. I když to neukazovala, tak byla vyděšená k smrti a já ji za to miloval. Byla to jedna z věcí, která mě na ni uchvátila. I přestože s ní lomcoval strach, který by kohokoliv jiného skolil, ona se nevzdávala a bojovala.

Rosemarie Mazurová
Naštěstí vystoupení skončilo a my se přesunuli do dalšího klubu, kde jsme pokračovali v popíjení. Tančit se mi už nechtělo. Nebyla jsem si jistá jestli by mě po tom dnešku nohy unesli. To, co se stalo v té uličce...ještě teď se mi z toho chvěly kolena.
Dimitri se sice tvářil jakoby nic, ale nedokázal se pořádně podívat na Aishe. Znala jsem ho natolik dobře, abych věděla, že se stydí za to, jak nás nachytala. Na jednu stranu mi vadilo, že nás vyrušila, ale na tu druhou...jen bůh ví jak by to dopadlo. Nebyla jsem ve stavu, abych se dokázala ovládat. Ne s jeho rty na mých a jeho rukama na mém těle. To bylo nemožné.
Nezastavila bych ho a pokud by se nedokázal on ovládnout..nechtěla jsem prožít své poprvé v temné špinavé uličce, i když s Dimitrim by mi to bylo jedno.
Když jsme konečně odcházely, tak mě oslepily záblesky. Bouřka tady ve Vegas? Dimitri mě objal kolem ramen a vedl mě. Konečně jsem rozmrkala oslepení a viděla jsem dav paparazzi, kteří nás fotili. Strážci nás vedli tím davem a ochranka klubu jim pomáhala dostat nás k vozidlům.
"Slečno Mazurová! Co děláte tady ve Vegas?"
"Jak dlouho se zdržíte?"
"Slečno Mazurová!"
Dimitri mě posadil do auta a jen, co jsme byli všichni uvnitř, tak nastoupil i on a vyrazili jsme do hotelu. Zahlédla jsem jak nás několik aut sleduje. Bezva. Po klidném výletu už není ani památky.
Dimitri se vyměnil s Lissou a sedl si vedle mě.
"Co se děje, Rozo?"
"Zkazili nám to."
"O čem to mluvíš? Byli jsme na odchodu. Měli jsme hezký večer. Nebo ty ses nebavila?"
"Ale jo, bavila. Ale teď nás budou pořád pronásledovat a nedají nám pokoj. Byla jsem ráda, když jsme odjeli a přestali jsme mít za zadkem všechny, co nás furt sledovali, ale dlouho to nevydrželo."
"Nenech si to od nich zkazit. Vůbec si jich nevšímej."
Položila jsem si hlavu na jeho hruď a vytáhla mobil. Během chvilky jsem přišla o zbytek dobré nálady. Bylo to všude, bylo to jako lavina.
Turecká princezna v Las Vegas! Rosemarie Mazurová spatřena v nočním klubu!
Královská rozlučka ve Vegas! Princezna Rosemarie s několika členkami rodiny na rozlučce se svobodou!
Pařba ve Vegas! V královském tureckém stylu!
Povzdychla jsem si a ukázala obrazovku mobilu Dimitrimu. Zavrčel a pevněji mě k sobě přivinul.
"Bude to v pohodě. Věř mi."
"Vždycky jsem ti věřila."

Dimitri Belikov
Vystoupili jsme až v hotelových garážích, protože ti otravní fotografové se objevili před hotelem a tak nás řidič zavezl dovnitř. Rose už byla unavená a tak jen, co jsme byli ve výtahu, tak jsem jí podrazil nohy a vyhoupl jsem si ji do náruče, na její překvapené vyjeknutí jsem nebral zřetel.
"Dimitri! K smrti jsi mě vyděsil. Příště mě varuj."
Položil jsem ji až v našem pokoji.
"Ber to jako varování..."
Nedal jsem ji prostor pro odpověď a políbil jsem ji. Když jsem se odtáhl, tak byla lehce zadýchaná a zarudlá. Nechal jsem ji tam stát a s pískáním jsem se vydal do ložnice, abych se mohl svléknout a vydat do koupelny. Rose se, ale rychle vzpamatovala a vydala se za mnou.
"Jdeš do sprchy?"
"Ano."
"Ne, když tam půjdu první."
Otočil jsem se na ni a viděl ten hravý záblesk v jejích očích. "Vážně?"
"No jasně."
Přešla kolem mě k posteli na kterou se posadila a pak natáhla jednu nohu ke mně, přepolkl jsem a klekl si před ní.
"Chceš je sundat?"
"Prosím. Moc jsem toho vypila a nejde mi to rozepnout."
Pohladil jsem jí po kotníku a pak jsem ji vyzul. Prohodila nohy a tak jsem ji vyzul i tu druhou.
"To je úleva. Děkuju."
"Kdykoliv."
Zvedl jsem se a pokračoval jsem v započaté činnosti, když se najednou zvedla. Obezřetně jsem ji sledoval. Přešla ke mně a než jsem se nadál, tak mi obratně zahákla nohu za koleno a strčila mě na postel. Nečekal jsem od ní tak rychlý pohyb a tak jsem spadl do peřin. Zachichotala se a utekla do koupelny, kde se se smíchem zamkla.
"To byl podvod!"
"Já vím!"
Předloktím jsem si zakryl oči a rozesmál jsem se. Nachytala mě na trik, který jsem ji sám naučil.

Když vylezla, tak jsem ji jen políbil na odhalené rameno a šel vstříc další ledové sprše. Takhle to dál nejde. Budu muset posbírat zbytek svojí sebekontroly, abych se dokázal ovládat. Nelíbilo se mi, že takhle ztrácím kontrolu. Jenže takhle to bylo vždycky. Slíbil jsem si, že se budu chovat slušně, že se budu krotit a budu se ovládat, ale pokaždý když jsem se ocitl vedle ní, tak moje odhodlání šlo do háje a nebyl jsem schopný se ovládat. To se mi nelíbilo. Neměl jsem rád, když jsem neměl svoje emoce pod kontrolou. I když to bylo hodněkrát docela nevinné a neškodné, to co se stalo v té uličce, tak nevinné nebylo.
Když jsem vešel do ložnice, tak Roza už ležela v posteli. Nepřikrytá, jen v černé saténové košilce s krajkou, která ostře kontrastovala se světlým povlečením. Vlasy měla poházené po polštáři a v klidu si četla knížku. S úsměvem jsem si všiml, že jednu z mých kovbojek.

Přesně jak jsem očekával, tak jsem znovu ztratil nad sebou kontrolu a musel jsem zatřepat hlavou, abych ty neodbytné myšlenky dostal z hlavy. Poté, co jsem si byl skoro jistý, že se ovládnu, jsem vylezl na postel a po kolenou přelezl k ní. Byla začtená a tak si mě nevšimla dokud jsem jí knihu z rukou nevzal. Jindy bych jí jen položil na noční stolek, ale při pohledu na ni jsem nad tím nepřemýšlel. Bylo mi jedno, co se s knihou stane. Prostě jsem ji nepřítomně hodil za sebe a než se stihla vzpamatovat, tak jsem ji zatlačil tělem do matrace a políbil ji.Pls komenty :) Doufám, že se líbilo.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kathy Kathy | 21. září 2016 v 13:00 | Reagovat

Tak na pokračování rozhodne stalo počkat. Ta ulička to bylo super. Nebo jak ho rose shodila na postel 👍👍 jsem zvedava na další dil, už aby tu byl 😊

2 AriaLissa AriaLissa | E-mail | Web | 21. září 2016 v 14:04 | Reagovat

Super povídka a pěkný nový vzhled blogu :-)

3 Daisyrose Daisyrose | Web | 21. září 2016 v 16:20 | Reagovat

Super kapitolka, jsem zvědavá jak to dopadne v další kapitolce. Pěkný vzhled blogu mimo jiné :D

4 RozaBella, Prue RozaBella, Prue | Web | 21. září 2016 v 17:36 | Reagovat

Díky, dámy. Jsem ráda, že se nový vzhled líbí. <3

5 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 21. září 2016 v 18:51 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka :-) Super nový vzhled :-)

6 petra petra | 22. září 2016 v 19:10 | Reagovat

Výborná časť a pekný nový look! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama