Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Nevěsta z pekla 8

19. července 2017 v 22:47 | RozaBellaBelikov |  Nevěsta z pekla
Připravte si kapesníčky, protože to co se stane v téhle kapitole vás zaručeně rozpláče. Mě při psaní určitě. Pracovala jsem na povídkách celý dlouhý týden, kromě víkendu, kdy jsme dělali oslavu a mám tu pro vás dárek od mého nejmenšího- Jiříka- , který právě dnes, přesně ve čtyři hodiny odpoledne dosáhl věku dvou let!! Tak oba doufáme, že se vám to bude líbit a zítra se těšte na narozeninovou povídku a hned den na to na další, tentokrát tu moji :-)
A opravdu. Několik dní dělala možné i nemožné, aby si ho získala. Nejhorší na tom bylo, že netušil, co přesně k ní cítí, ale věděl jediné. Nechce, aby ho opustila a odešla do pekla, protože tam už by ji nikdy nenašel. Kdyby se odstěhovala někam..kamkoliv na téhle planetě, tak by ji dříve či později našel, ale v pekle? Nemožné.
"Kde jsi byla?"
"Projít se."
"Stalo se něco, Rozo? Vypadáš rozrušeně."
"Je mi dobře, Dimitri. Děkuji, že si děláš starosti."
Obešla ho, dala mu polibek na tvář a zmizela v koupelně. Byl z toho zmatený, ale teď si s tím nechtěl lámat hlavu. Lissa na něj čekala.
"Rozo? Musím k Lisse. Chce jet na nákupy. Chceš něco ve městě?"
"Ne, děkuji."
"Vrátím se brzo."
"Užij si to."
Tohle ho překvapilo, většinou se s ním loučila polibkem a teď nic? Určitě se něco stalo. Lámal si s tím hlavu většinu cesty k Lisse, když ho překvapil mladík opírající se o zeď kousek od Lissy bytu. Lidi kolem něj chodili, ale nikdo si toho podivného mladíka nevšímal. Měl tmavě modrou uniformu a hleděl na kapesní hodinky s netrpělivým výrazem. Najednou po něm střelil pohledem, zaklapl hodinky a věnoval mu úsměv. To se mu vzhledem k incidentu s Vildem nelíbilo. Co tu chtěl? Chtěl ublížit Roze?
Muž před něj přešel. "Můžeme si promluvit?"
Chvilku přemýšlel, ale nakonec se vydal mezi stromy. Kroky za ním mu napověděly, že záhadný muž kráčí za ním. Jen, co se ujistil, že tu nikdo není, otočil se mu čelem. "Poslouchám."
"Vzhledem k tomu, že mě vidíte, tak budete jistě Dimitri Belikov."
"Osobně."
"Výborně. Dovolte, abych se představil. Mé jméno je Rembrant, ačkoliv má paní mi říká Rem. Jsem komorník princezny Rosemarie Isabelly I. ."
"Co tu chcete?"
"Přišel jsem si s vámi promluvit."
"O čem?"
"O princezně."
"Můžeme přestat mluvit v hádankách? O co přesně jde?"
"Na rovinu?"
"Byl bych vděčný."
"Princezna je jediný následník pekelného trůnu a tím pádem by bylo vhodné, aby po svém boku měla silného partnera až nastane ten čas, kdy bude muset vládnout...."
"Rozumím."
"Ano. No a abych byl upřímný. To vy nejste. Nechápejte mě zle. Mezi smrtelníky jste velice zkušený bojovník a být smrtelnice, tak by to problém nebyl. Ale ona není smrtelník a vy nejste démon."
"Co se mi tu snažíte říct?"
"No říct..spíš požádat."
"Čekám."
"Chtěl bych vás požádat, aby jste princeznu propustil ze svých služeb. Pokud jí řeknete, že chcete, aby se vrátila do pekla a už se k vám nevracela, poslechne. Ona patří tam, mezi své a měla by si najít manžela mezi démony. Vždyť tolik z nich se o ni snaží, ale ona je vždy odhání. To není moc dobré. Má nejvyšší čas pro svatbu, ale ona o tom nechce ani slyšet. Dokud jí budete dávat naději, tak si nikdy neuvědomí, že tohle není správné. Pověsit se na smrtelníka jen, aby se nemusela vdávat? Nikdy jsem nečekal, že klesne tak hluboko...."
Byla pravda, to co říkal? Opravdu Roze šlo jen o to, aby se nemusela vdávat a všechno mu to nalhala? Nebo to byla lež? I když Rem měl pravdu. K ní by se hodil někdo jako ona, nějaký démon. Jakkoliv bolestivá ta myšlenka byla. Kdyby s ní zůstal, musel by s ní odejít a to nechtěl. Co by řekl svojí rodině? Vždyť matku by z toho kleplo.
"Omlouvám se, že jsem to na vás tak vybalil..ta moje pusa nevymáchaná. Měl jsem to říct šetrněji..."
"Ne, dobrý. Nešlo to říct jinak."
"Asi máte pravdu. Nechávám vás rozhodnout se, ale měl by jste myslet na její dobro a ne na sebe."
S tím zmizel jako kdyby tam nikdy nebyl a on se vydal za jeho svěřenkyní. Uvažoval o tom celou dobu a nakonec se rozhodl. Jen co přišel, tak si došel pro Rose a odvedl ji k chatce, kam ji zanesl když ji našel v bezvědomí na pozemcích.
"Stalo se něco, Dimitri?"
"Musíme si promluvit."
Vypadala šokovaně, ale nakonec přikývla a opatrně promluvila. "Dobře."
"Přemýšlel jsem o tom dlouho a usilovně a došel jsem k rozhodnutí."
"A to je?"
"Měla by ses vrátit tam kam patříš."
"Ty půjdeš se mnou?"
Pohled na její rozzářený obličej ho skoro zlomil, ale nesměl polevit. Bylo to tak správné.
"Ne, já zůstanu tady."
Oči jí zalily slzy, ale nevypustila je.
"Proč? Kvůli mým názorům? Nebo, že se živím lidmi? Říkala jsem ti přece, že to jde i jinak....."
Chybělo, tak málo, aby ho zlomila, ale nesměl to dovolit. Rembrant měl pravdu, zaslouží si někoho lepšího.
"To není kvůli tomu."
"Tak proč?"
"Protože tě nemiluju. Měla bys být s někým, kdo tě milovat bude. Ale já to nebudu."
Ve chvíli, kdy to řekl měl pocit, že se v jejích očích něco zlomilo a dokonce měl pocit, že slyšel jak se její srdce láme. Dívala se na svoji levou ruku než ji schovala za záda a zadívala se na něj. Slzy jí stekly po tvářích a slyšel, jak trhaně vdechla vzduch do plic.
"Pokud je to takhle, tak-...Samozřejmně máš pravdu. Omlouvám se, Dimitri. Za to, že jsem tě obtěžovala, ohrozila tě a způsobila ti problémy. A taky za Tashu. Vymazala jsem jí vzpomínky na důvod její posedlosti tvojí osobou, takže ve výsledku ti už nebude nadbíhat a může si najít muže, co jí bude milovat. Pokud si ji doopravdy miloval, tak se omlouvám. Ale pořád ji můžeš získat, tak-.... to je jedno. Prostě...doufám, že jednoho dne potkáš tu pravou, kterou budeš moct milovat, když já to očividně nejsem...."
"Rozo..."
"Neomlouvej se. Ne za tohle."
Všiml si, že se její ruka chvěje a dokonce to vypadalo jako kdyby měla bolesti.
"Udělej pro mě něco. Až se zamiluješ, tak to té osobě řekni dřív než bude pozdě. Ne jako já. Sbohem, Dimitri. To je naposledy, co se vidíme."
Než stihl cokoliv říct, tak zmizela v modrých plamenech a on věděl, že je zpátky v pekle. Jednou mu vysvětlovala, že když zmizí v plamenech jde do pekla a pokud v dýmu, tak se pohybuje po zemi. Uklidňoval se tím, že udělal dobře, ale ve chvíli kdy si vybavil její zlomený hlas a slzy v očích si tím vůbec jistý nebyl. Odešel do svého bytu a hned si vzal láhev vodky. Potřeboval se zbavit toho pocitu viny. Vždyť to přece udělal pro ni, pro její dobro...tak proč se cítí jako kdyby umíral?
Nevěděl, jak dlouho tam popíjel než ho překvapilo klepání. Zvedl se a pomalu došel otevřít. Hned jak dveře otevřel, tak cítil silný stisk pod krkem a hned na to byl naražen na zeď. Slyšel jak dveře cvakly, tak aspoň nebudou mít nezvané hosty.
"Chci vědět, cos jí udělal!"
"Komu?"
"Mojí dceři!"
Viděl tmavé oči, stejné jako má Rose, jak ho vztekle propalovaly. Taky ty tmavé vlasy měla po něm, ale jinak mu podobná tolik nebyla. Možná způsob jakým se mračila....
Muž před ním usoudil, že takhle z něj odpovědi nedostane a tak se uvelebil v křesle a napil se z flašky. Konečně si ho pořádně prohlédl a musel uznat, že opravdu vypadal jako turek.
"Mé opožděné představení. Na zemi nosím jméno Ibrahim Mazur, jaké je mé skutečné víš, Dimitri Belikove."
"Vím."
"Posaď se. Musíme si promluvit."
Nemělo smysl mu odporovat a stejně ani nechtěl. Byl rozrušený, takže muselo něco být s Rose a i když s ní nemohl být, tak pro ni chtěl jen to nejlepší.
"Před chvílí jsem našel svoji jedinou dceru na pokraji života, tak mi vysvětli, co se sakra stalo."
"Na pokraji života?! Co je s ní?! Je v pořádku?!" Cože?! Co se jí stalo? Ublížil jí někdo? Neboj nedej bože ona sama?!
"To mi řekni ty."
Pořádně se napil z flašky a dal se do vyprávění. Říkal mu všechno. Co se stalo, jeho pocity a obavy a to celé. Nelíbilo se mu mluvit s jejím tátou o jeho pocitech k ní, ale cítil, že kdyby se pokusil něco zamlčet nebo zalhat, tak by to neprošlo. Ten si nakonec povzdychl a převzal si od něj lahev.
"Neboj se. S Rembrantem si to vyřídím. Ty teď musíš se mnou pokud chceš svoji Rozu zachránit."
"Já? Jsem jen smrtelník."
"To je jedno, vždycky to bylo jedno. Dimitri, ve chvíli kdy se smrtelník sváže s démonem...sám se stane jedním z nás. Ovšem pokud si to přeje."
"Nerozumím."
"Janine nevěděla kým jsem a tak nemohla dát podvědomý souhlas. Ve chvíli, kdy se spojíš s démonem a podvědomě víš o tom kým je, tak vlastně vydáváš němý souhlas s tím, abys s tou osobou strávil zbytek věčnosti. Svážete se k sobě a stanete se dvěma polovinami celku. Ten kdo se takto sváže s Rose získá stejnou sílu jakou má ona, proto ji taky náhání celé peklo. Jako kdyby její krása nestačila k pobláznění celé mužské populace...."
"Chvilku mi o tom něco povídejte. S několika strážci jsem se už popral."
"Vím o tom."
"Jak?"
"Peklo ví vše."
"Dobře. Prosím pokračujte."
"No ve chvíli, kdy jsi s milovanou osobou, tak si můžeš potřebnou energii k existenci brát od svého milovaného aniž bys mu nijak ublížil a naopak. Proto démoni, co mají svoji polovičku už nevyrážejí na lov lidí."
"Myslel jsem, že mi to Rose říká jen proto, abych jí nevyčítal napadání lidí."
"Ne, je to pravda."
"A dál?"
"No, má to jednu nevýhodu. Ve chvíli, kdy zamilovaného démona jeho polovička odmítne, tak mu začne odumírat levá ruka, kterou se krmí. I kdyby se ihned pokusil začít se krmit, stejně to nepůjde, protože přijde o schopnost krmit se a démon začne umírat. To se teď děje Rose. Ona tě miluje, Dimitri. Tak hluboce jak je to jen v démoních silách možné...."
Ona ho miluje a on jí tohle provedl? Ona kvůli němu umírá...
"Na co tu čekáme?! Musíme za ní! Nesmí umřít!" 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Verca Verca | 19. července 2017 v 23:02 | Reagovat

Bože ja placem

2 Verca Verca | 19. července 2017 v 23:04 | Reagovat

Bože ja plačem je to super konečne sa všetko ukázalo...chudák dimitri konečne pochopil že čo je dobré pre neho je aj pre ňu

3 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 19. července 2017 v 23:06 | Reagovat

Wauuuuu, na takovou kapitolku bylo správné počkat :-)

Moc pěkně se ten příběh rozvíjí. :-)
Už se těším na zítra :-)

4 Sarus Sarus | 20. července 2017 v 0:45 | Reagovat

Jeeej tak to me dostalo chudak Rose ten Rembrant je ale vul doufam ze to Dimitri zvladne napravit uz se tesim na dalsi kapitolku :-)

5 Anabel Anabel | E-mail | 20. července 2017 v 7:21 | Reagovat

No, ukápla mi slzička 😔😁 Dimitri je někdy fakt jak pako... Už se těším na další kapitolky ☺️

6 Kathy Kathy | 20. července 2017 v 10:14 | Reagovat

Chudák rose musí být v pořádku 😊.  Toho Rembranta bych odstřelila. Doufám, že dimitri rose zachrání. 😍 a pak by z toho mohlo vyplynout něco romantického 😍 těším se na pokračování

7 petra petra | 20. července 2017 v 10:21 | Reagovat

Tak to je smutné aj romantické zároveň kto by to v súvislosti s peklom čakal, že?! Skvelá časť teším sa na zaujímavé pokračovanie. :-)

8 AriaLissa AriaLissa | E-mail | Web | 20. července 2017 v 21:01 | Reagovat

Ten Rembrant je parchant, možná jako Taša, ta, kdyby byla na jeho místě, určitě by jim to taky provedla :-!
Těším se na další a doufám že ji zachrání ;-)

9 Jackie Jackie | 20. července 2017 v 21:42 | Reagovat

Čakala som trochu iný rozhovor s Luciferom. Až ma prekvapilo, že Dimitri navzdory dobrému úmyslu nedostal od Abeho pár rán :D Perfektná kapitola. Už sa teším čo Rose povie na to, že sa Dimitri objaví pri nej :-)
P.S.: Oneskorene všetko najlepšie Jiříkovi :) A aj Anabel ;)

10 VffgDaulk VffgDaulk | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:16 | Reagovat

5mg cialis
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis generic</a>
cialis brand online
<a href=http://cialisivndh.com/>online cialis</a> ’

11 Ffvbruing Ffvbruing | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:16 | Reagovat

cialis daily use review
<a href="http://cialisovnnc.com/">online cialis</a>
daily cialis 5mg generic
<a href=http://cialisovnnc.com/>generic cialis</a> ’

12 Fvvschully Fvvschully | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:35 | Reagovat

cialis dosage 10mg
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis for sale in canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis online</a> ’

13 Scrbalcone Scrbalcone | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:00 | Reagovat

herbal cialis
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis buy</a>
cialis for daily use
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis</a> ’

14 Bhnjexpoge Bhnjexpoge | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:23 | Reagovat

viagra sale online
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
free viagra
<a href=http://viagracekan.com/>generic viagra</a> ’

15 AzsvAbsola AzsvAbsola | E-mail | Web | 26. září 2017 v 5:55 | Reagovat

viagra online sales
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
india generic viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

16 Lvvdblorma Lvvdblorma | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:42 | Reagovat

pfizer viagra for sale - https://viagraciom.com
viagra stories <a href=https://viagraciom.com>viagra online</a> ’

17 PameIcenue PameIcenue | E-mail | Web | 28. září 2017 v 20:09 | Reagovat

best payday loan online
<a href="https://installmentsvfacr.com/">personal installment loans</a>
aussie payday loans
<a href=https://installmentsvfacr.com/>personal installment loans</a> ’

18 FvthsTroups FvthsTroups | E-mail | Web | 29. září 2017 v 1:39 | Reagovat

bad credit car loan
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance america</a>
loans no credit check
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a> ’

19 IkmeDrarly IkmeDrarly | E-mail | Web | 29. září 2017 v 1:54 | Reagovat

low interest loan
<a href="https://paydayrvjlo.com/">bad credit payday loans</a>
apply for a payday loan over the phone
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loan lenders</a> ’

20 FebbTroups FebbTroups | E-mail | Web | 30. září 2017 v 21:48 | Reagovat

100 guaranteed payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday advance</a>
same day payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance loans</a> ’

21 Muntrsmedy Muntrsmedy | E-mail | Web | 4. října 2017 v 0:38 | Reagovat

viagra prices
<a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a>
viagra jelly
<a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a> ’

22 Ffnhhjxhoorma Ffnhhjxhoorma | E-mail | Web | 31. října 2017 v 23:29 | Reagovat

payday loans bad credit
<a href="https://cashecbya.com">payday loans online direct lenders only</a>
loans online
<a href=https://cashecbya.com>cash advance on credit card</a> ’

23 BwbhBrully BwbhBrully | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 1:07 | Reagovat

how to get viagra - http://ericviaed.com/
buying viagra in uk <a href=http://ericviaed.com/>cheap viagra</a> ’

24 Lswesdvoinly Lswesdvoinly | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 0:21 | Reagovat

viagra order online
http://canadiannowv.com/
order viagra
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra</a>

25 MunbsAdvell MunbsAdvell | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 11:52 | Reagovat

payday loans for - http://paydayloans-online.us.com/
cash credit card <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans</a> ’

26 DbewenTroups DbewenTroups | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 3:57 | Reagovat

no credit check mortgage
<a href="https://paydayloanver.org/">online payday loans no credit check</a>
payday loans for
<a href="https://paydayloanver.org/">best online payday loans</a>

27 Jbsdnhoorma Jbsdnhoorma | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 23:32 | Reagovat

payday america
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance loan</a>
personal loan payday
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance loans</a>

28 Jtbwwhailla Jtbwwhailla | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 16:23 | Reagovat

payday loans no credit check online
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loan online</a>
quick cash loans
<a href=https://loansonlinevaec.org/>best payday loans</a>

29 Jvsxxhailla Jvsxxhailla | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 5:29 | Reagovat

payday loan online no credit check
<a href="https://cashadvanceccet.com/">3 month payday loans</a>
quick and easy payday loan
<a href=https://cashadvanceccet.com/>bad credit payday loans</a>

30 Jwemhailla Jwemhailla | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 10:30 | Reagovat

1 hour payday loans
<a href="https://personalaae.org/">online payday loans no credit check</a>
online loans no credit check instant approval
<a href=https://personalaae.org/>payday loans online same day</a>

31 Jmfvhailla Jmfvhailla | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 19:04 | Reagovat

online payday loans direct lenders
<a href="https://paydayaazt.org/">loans payday</a>
debt relief
<a href=https://paydayaazt.org/>fast payday loans</a>

32 Jbschailla Jbschailla | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 3:41 | Reagovat

cash loans for bad credit
<a href="https://paydayacerloans.com/">online payday loans</a>
loans personal loans
<a href=https://paydayacerloans.com/>same day payday loan</a>

33 DcxTroups DcxTroups | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 16:46 | Reagovat

personal loans no credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">installments loans</a>
payday loans no credit check
<a href="https://loansbadzwe.org/">instant payday loans</a>

34 Fbdhailla Fbdhailla | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 5:05 | Reagovat

cash loan
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">same day payday loan</a>
open online bank account
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loans online</a>

35 Faabruing Faabruing | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 14:13 | Reagovat

cialis tablete
<a href="http://cialisovnsm.com/">generic cialis</a>
cialis canada price
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis pill</a> ’

36 Fndbruing Fndbruing | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 16:22 | Reagovat

cialis 5mg reviews
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis pill</a>
cialis tadalafil 20mg
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis online pharmacy</a> ’

37 Evbruing Evbruing | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 13:22 | Reagovat

cialis samples
<a href="http://veucialis.com/">cialis 20 mg</a>
buy cialis from canada
<a href=http://veucialis.com/>cialis professional</a> ’

38 OndcJaics OndcJaics | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 16:56 | Reagovat

viagra lowest price
http://genericonlineviaqra.com/
alternative to viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy cheap viagra</a> OK’

39 MbedtGlyday MbedtGlyday | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 10:03 | Reagovat

viagra sales
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra sale</a>
recreational viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a> ok’

40 Brvshailla Brvshailla | E-mail | Web | 3. února 2018 v 22:03 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday loan</a>
debt management programs <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loans</a>

41 Omcamall Omcamall | E-mail | Web | 7. února 2018 v 22:34 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> faxless payday loans</a>
get installment loan https://365paydayloan.org/ -  no fax payday loans

42 LqxAmifs LqxAmifs | E-mail | Web | 26. února 2018 v 22:36 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cheap cialis</a>
brand cialis buy online
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> OK’

43 NyhAmifs NyhAmifs | E-mail | Web | 15. března 2018 v 20:21 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnsm.com/">generic cialis online</a>
cialis for sale nyc
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis pills</a> OK’

44 Jjjamuff Jjjamuff | E-mail | Web | 25. března 2018 v 18:37 | Reagovat

get loans online <a href="https://fastcash.us.com/"> fast loans bad credit</a>
need loan <a href=https://fastcash.us.com/> fast loans,fast cash loans</a>
OK’

45 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 22:05 | Reagovat

I all the time emailed this webpage post page to all my friends, because if like to read it next my friends will too.

46 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 2:43 | Reagovat

Stunning story there. What happened after? Thanks!

47 bgfLoozy bgfLoozy | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 0:30 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="http://loviagraosn.com/#">generic viagra online</a> how to use viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>generic viagra</a> OK’

48 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 16:34 | Reagovat

Awesome YouTube video tutorials posted at this website, I am going to subscribe for regularly updates, for the reason that I don’t want to miss this series.

49 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 22:03 | Reagovat

I am in fact thankful to the owner of this web site who has shared this impressive piece of writing at at this time.

50 levitra online levitra online | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:38 | Reagovat

My chief is also eager of YouTube humorous video clips, he also watch these even in workplace hehehe..

51 bsfAbrax bsfAbrax | E-mail | Web | 4. května 2018 v 2:08 | Reagovat

discount viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">online generic viagra</a> generic viagra soft tabs <a href=http://viagrapfhze.com/#>cheap viagra canada</a>

52 ngvAbrax ngvAbrax | E-mail | Web | 30. května 2018 v 17:43 | Reagovat

order viagra online <a href="http://canadiannowv.com/#">cheap generic viagra</a> viagra for sale <a href=http://canadiannowv.com/#>viagra uk sales</a>

53 hfuAbrax hfuAbrax | E-mail | Web | 7. června 2018 v 14:01 | Reagovat

viagra sales <a href="http://sexviagen.com/#">womens viagra</a> mail order viagra <a href=http://sexviagen.com/#>buy viagra online no prescription</a>

54 nfgAbrax nfgAbrax | E-mail | Web | 10. června 2018 v 17:09 | Reagovat

viagra oral <a href="http://mo-basta.org">uk viagra</a> viagra generic <a href=http://mo-basta.org>real viagra</a>

55 nnrAbrax nnrAbrax | E-mail | Web | 16. června 2018 v 20:19 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://fundeconp.org/">п»їcialis</a> buy cheap cialis <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis online</a>

56 bsdAbrax bsdAbrax | E-mail | Web | 4. července 2018 v 22:07 | Reagovat

get viagra <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra online</a> cheap viagra <a href=http://purseinstock.com/>generic viagra reviews</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama