Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Nevěsta z pekla 9

21. července 2017 v 7:45 | RozaBellaBelikov |  Nevěsta z pekla
Omlouvám se za zpoždění, ale po celém dni na koupališti s dvěmi tornády jsem doma padla za vlast :-)
Všechno nejlepší našemu včerejšímu oslavenci Anabel :)Ibrahim se usmál a pomalým rozvážným pohybem se postavil. Jak může být, tak klidný když Roza umírá?! "To jsem chtěl slyšet."
Natáhl k němu ruku a on ji bez zaváhání uchopil. Musí ho vzít za Rozou! Vidění se mu rozmazalo, ale během chvilky vrátilo do normálu a on se šokovaně rozhlédl po obrovské mramorové vstupní hale. O tom mu Rose jednou vyprávěla. "Následuj mě. Půjdeme do jejího křídla."
Kráčel za ním a každý krok se nepříjemně nesl tichem okolo, dokud ho neprotrhlo hlasité zoufalé vytí. Škubl sebou a hledal původce toho vytí. Nic, ale neviděl místo toho zaslechl rychlý běh směrem k nim. Přiběhl k nim démon, který se nejdříve poklonil Ibrahimovi a pak, k jeho velikému překvapení, i jemu.
"Omlouvám se, ale Rowen je k neutišení. Potřeboval by svou paní."
"Postarám se o to."
Démon s kývnutím zase rychle odběhl, ale tomu Ibrahim nevěnoval pozornost, protože máchl rukou k oknu, které se otevřelo a on se do něj postavil.
"Rowene!"
Postavil se vedle něj a šokovaně hleděl na odhadem tří metrového tříhlavého psa!
"Přivedu ti ji, aby ses sám mohl přesvědčit o jejím pořádku, ale přestaň tu vyvádět!"
Pes sklopil všechny své hlavy, smutně zakňučel a stočil se do klubíčka. Ibrahim hned na to pokračoval v cestě.
"Omlouvám se za to zdržení. Tohle je Rowen, přesněji Rowen Cerberos II., Rosiin mazlíček."
Pod pojmem mazlíček si rozhodně představoval něco jiného a hlavně menšího.
"Mazlíček?"
"Před lety jsem ho stvořil na ochranu mojí dcery. Byla z něj tak nadšená, měl si ji vidět. Proháněla se na jeho hřbetě po celém pekle a tak nádherně se smála a výskala. Vždycky si slyšel nejdřív její smích a její nadšení než dusot jeho tlap."
Otevřel obří prosklené dveře a vedl ho po širokém mostě se složitě zdobeným kamenným zábradlím. Její křídlo? Spíš vlastní vila vzdálená několik set metrů od hlavního domu, spojená jen tímhle širokým mostem po kterém by v klidu mohl pobíhat i její mazlíček Rowen. Chtěl se zeptat kde je Rose a jak na tom je a proč je sakra, tak klidný, ale nedokázal ze sebe dostat hlásku.
"Musíme to vzít přes její pokoj."
Vešly do prostorné haly s obrovským točitým schodištěm. Rozhlédl se okolo a kromě několika kusů nábytku tu bylo spoustu obrazů a na všech byla vyobrazená jeho Roza a všechny byli neskutečně nádherné.
"Kdo to maloval?"
Ibrahim se uchechtl "Některé určitě znáš." a začal ukazovat na jednotlivé obrazy. "Michelangelo... Caravagio... Leonardo da Vinci... Pisanello... Botticelli... Santi...Bellini... a další. To by jeden nevěřil jací jsou umělci hříšníci...."
Nevěřil vlastním uším. Přední světový umělci přenášeli krásu Rose na plátno stovky let po svojí smrti.
"Někteří si trest už odpykali a už jsou v nebi a kreslí buclaté andělíčky v posraných plenách...."
Zasmál se vlastnímu vtipu a kráčel směrem ke schodišti. Ihned ho následoval a dál se rozhlížel, když pohlédl na strop, tak zalapal po dechu. Strop připomínal ten v Sixstínské kapli, ale tenhle měl jiné znázornění. Byla to epická bitva mezi nebem a peklem. Viděl nádherného muže v bílém, ale vzteklým pohledem, jak s anděli útočí na démony, kteří se jejich útoku brání. V předních řadách spatřil svého pekelného anděla, jak se smutným výrazem posílá péřové dýky do těla jednoho z andělů nebe.
"To malovala Rose. Učil ji samotný Michelangelo a díky tomu jsem mu na její přání zkrátil trest..no spíš mu odpustil ten zbytek."
"To jsem nevěděl."
"Pojď, všechno ti pak povypráví sama."
Odvedl ho před obrovské dveře nad kterými byl obraz. Seděla tam Roza v celé své nadpozemské kráse na obrovském vyřezávaném trůnu černé barvy obrostlém jejími růžemi. Rudými jako stékající krev, temně fialovými, zářivě bílými, které se zvláštním způsobem třpytily a temně černými. Ruce měla složené v klíně a levou nohu přehozenou přes pravou. Rozparek temně fialových šatů ukazoval její nádherné nohy a její krásné vlasy se jí vlnily po zádech. Měla v nich zářivě bílou korunu zdobenou onyxy a rubíny. Za ní v celé své kráse stál Rowen. Byl zvláštním způsobem stočený za trůnem. Dával najevo, že svou paní chrání, ale přesto ukazoval svoji nebezpečnou stránku. Byl to úžasný pohled. Ibrahim hned otevřel dveře od obrovského pokoje. Byla tam obrovská postel s nebesy a s přikrývkami z červeného saténu. Sloupky postele měla obrostlé bílými růžemi, které provoněly celý její pokoj a zajímavě kontrastovaly s černým dřevem. Byla to omamná vůně. Podíval se po pokoji, ale jeho majitelka nikde nebyla. Zahlédl obrovskou knihovnu a obraz nad pracovním stolem znázorňoval jejího otce, ale jinak to tu nevypadalo, nijak zabydleně. Všiml si taky figuríny na šaty, ale byla prázdná. Ibrahim si všiml jeho pohledu a zamračil se.
"Na ní byli její pohřební šaty."
"Pohřební?" Zděsil se. Ona si oblékla pohřební šaty a odešla? Kam vůbec šla?! Proč proboha měla pohřební šaty?! Kdo si pořídí pohřební šaty?
"Ano. Hodně démonů si je pořizuje. Víš většinou nezbude tělo na pohřbení a tak se pohřbí šaty zemřelého. V případech kdy démon zemře a je co pohřbít, tak je do nich oblečen. No a ve vyjímečných případech si je nebožtík oblékne sám. Tak jako Rose."
Tomu by rozumněl. Aspoň nějaký způsob na uctění památky. Jenže to ho teď nezajímalo.
"Kde je Roza?"
"Tudy."
Přešel ke knihovně a teprve tehdy si všiml dveří vedle nich. Byli dobře skryté, ale ve chvíli, kdy už věděl, že tam jsou byli snadno viditelné. Ibrahim otevřel a vešel, tak ho rychle následoval. Museli po točitém kamenném schodišti někam do podzemí, které osvětlovaly jen louče. Ibrahim ho vedl dlouhou chodbou plnou obrazů. Na všech byla Rose. Jak tančí, čte si nebo odpočívá. Došly až k obrovským dveřím nad kterými byl do černého mramoru vyryt stříbrný nápis.
O život můžeme přijít různě, smrt je jen jedna z možností.
"Musím tě varovat, Dimitri. Zarmoutí tě to. Seslal jsem na ni kouzlo, které kolem ní zpomalilo čas. Nejvíc jak to jen šlo. Musíš pochopit, že čas nejde zastavit úplně."
"Co mám, ale udělat?"
"Máš jen jeden pokud, Dimitri, tak dobře poslouchej."
"Poslouchám."
"Sejmu z ní kouzlo a ty musíš udělat jediné. Musíš ji políbit s veškerými pocity, které k ní cítíš."
"To je všechno?"
"Ano. Řeknu ti až budeš moct. Tvoje láska bude stačit a pokud ne..aspoň se nebude dlouho trápit."
"Rozumím."
"Připravený?"
"Ani moc ne, ale nemáme čas. Můžeme."
Ibrahim otevřel dveře a ustoupil, aby měl dobrý výhled. Tam na katafalku ležela Rose, která vypadala jako kdyby spala. Kolem ní bylo několik svícnů s černými svícemi a celé místo, kde ležela bylo v průhledném křišťálovém krystalu. Pomalým krokem přešel k ní a naklonil se nad ní.
Ležela na lůžku z růží. Na sobě temně modré šaty barvy půlnoční oblohy a v jejích krásných vlasech byl černý krajkový závoj. Pohledem sklouznul na její ruce v krátkých modrých rukavičkách a všiml si obvazu na její levé ruce, který byl zbarven rudou krví. Muselo to nesmírně bolet, ale Rose vypadala stále jako princezna, kterou vlastně i byla. Pokusil se na ni sáhnout, ale ten krystal byl jako bariéra mezi ní a okolním světem, která má tuhle spící krásku chránit před nebezpečím.
"Má bolesti?"
"Nejsem si jistý, ale pokud ano, tak nejsou tak silné jako v bdělém stavu. Divím se, že se dokázala v klidu připravit a klidně dokráčet až sem."
"Můžeme? Asi se zblázním pokud..."
"Rozumím. Počkej na signál."
Začal odříkavat nějaké zaklínadlo v podivném jazyce. Chvilku to znělo jako syčení, pak jako kloktání až skoro chrochtání a mezi tím zaslechl něco, co znělo jako nějaká slova v latině, ale nebyl si jistý. Po chvilce to vypadalo jako kdyby ten krystal, který ji obklopoval začal ustupovat až přímo před jejich zraky vrůstal zpět do země. Jiné pojmenování pro to nebylo. Nakonec Ibrahim utichl a on mohl z blízka sledovat tu spící krásku.
"Teď, Dimitri."
Prosím, buď v pořádku. Miluju tě a nechci tě ztratit.
Nahnul se k ní a přitiskl rty na její ledové. To se mu nelíbilo, její rty vždy byli měkké a teplé, ale tyhle byli nehybně tvrdé a studené. Soustředil se na všechny vzpomínky s ní, na způsob jakým se usmívala a na to jak se cítil, když ho provokovala a sváděla. Na to jak byla roztomile neznalá jeho světa stejně jako byl neznalý toho jejího a hlavně na to, že ji miluje a to všechno, co řekl a udělal, bylo pro její dobro. Že ji miluje natolik, že byl ochotný vzdát se jí proto, aby měla lepší život. Po chvilce se odtáhl a zklamaně se podíval na její stále spící tvář.
"Nefunguje to."
"Ale ano. Dívej se pozorně."
Narovnal se a zadíval se na ni. Opravdu vypadala lépe než když sem přišli. Tváře získaly růžový nádech a do rtů se jí vracela ta krásně rudá barva zralých třešní, která ho sváděla k polibkům. Hruď se jí začala pomalu zvedat a víčka chvět. Pomalu je otevřela a párkrát zamrkala než je otevřela úplně a on se tak mohl pokochat jejich čokoládovou barvou. Podívala se na něj a zmateně zamrkala, tak jí věnoval opatrný úsměv a natáhl k ní ruku. Opatrně jí přijala a nechala si pomoct dolů.
"Dimitri? Já..já tomu nerozumím...."
"Ach, Rozo, tak moc mě to mrzí. Prosím odpusť. Nevěděl jsem...nikdy bych to neudělal...chtěl jsem pro tebe jen to nejlepší...."
Rose chápavě přikývla než se na něj usmála. "Ale to jsi přece ty."
Přitiskl jí k sobě a uvolněně vydechl. Zabralo to a Rose byla v pořádku. Nakonec ji pustil a elegantní otočkou jí poslal do náruče jejího otce, který ji nadšeně objal. S úsměvem jim nechal pár minut a pak si odkašlal.
"Ibrahime? Je tu ještě jedna věc, kterou musíme udělat."
Její otec se na něj zahleděl a přikývl. "Máš pravdu."
Předal mu Rose a společně se vydali na cestu do jejího pokoje, kde se měla převléknout a dorazit za nimi do trůního sálu. On zatím s Ibrahimem dorazil do trůního sálu, kde ho Ibrahim vyzval, aby se posadil do trůnu vedle toho jeho a který patřil Rose.
"To přece nemůžu."
"Ale můžeš. Rose mi stejně pořád sedá na opěradlo mého, tak teď bude sedět na opěradle toho vašeho. Stejně budete brzy svázáni..svoji. Tak se to na povrchu říká, ne? Už jsem tam nebyl skoro dvacet let."
"Přesně tak."
Chvilku se bavili, když se dveře otevřely a dovnitř vkráčela Rose v krátkých upnutých šatech černé barvy a byla ve své démonní podobě. Byla nádherná. Přejela po nich překvapeným pohledem než se k nim rozeběhla a k jeho překvapení se přesně podle Ibrahimovým slov posadila na opěrku čelem k němu a ty svoje krásný dlouhý nohy si opřela na druhé straně. Její otec na něj hodil pohled "Já ti to říkal." , ale nevnímal ho. Nemohl odolat a tak jí rukou pohladil po těch dokonalých nohách až se z toho zachvěla a mírně zatřepotala křídly, než si je znovu zahanbeně přitiskla k zádům.
Její otec se na tom skvěle bavil, ale nic neřekl, jen vyzval sluhu, aby přivedl Rembranta. Když vešel, tak se Rose překvapeně podívala na svého otce.
"Co Rem provedl?"
"To by ti měl říct sám." Tón jeho hlasu mluvil za vše. Mluv nebo tě donutím a tak se dal do vyprávění a čím déle mluvil, tím více se Rose tvářila šokovaně a naštvaně. Než někdo stihl promluvit, tak se toho ujala sama.Dneska vyjde ještě jednaSmějící se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (109)
Zobrazit starší komentáře

1 Anabel Anabel | E-mail | 21. července 2017 v 9:46 | Reagovat

Děkuji za narozeninovou povídku ☺️
Rose už je v pořádku. Dimitri ji zachránil. Ibrahim dal takové své požehnání, když se to tak vezme... tak to už je konec ne? 😁
Už se těším na další díl. Doufám, že Rose potrestá Rema 😈😀
PS: Všechno nejlepší naše dokonalá spisovatelko!

2 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 21. července 2017 v 10:56 | Reagovat

Nakonec vse dobře dopadlo. Moc pěkné :-)  

Všechno nejlepší přeji ti naše autorko :-)

3 Sarus Sarus | 21. července 2017 v 12:46 | Reagovat

Tak to je uzasne jsem rada ze se Dimitrimu podarilo zachranit Rose uz se nemuzu dockat co udela Rembrantovi :-D

4 petra petra | 21. července 2017 v 21:11 | Reagovat

Skvelé, že je Rose ok! Dúfam, že ten hajzlík dostane, čo si zaslúži.

5 AriaLissa AriaLissa | E-mail | Web | 21. července 2017 v 23:26 | Reagovat

Doufám že Rembrant dostane co si zaslouží. Abe mu určitě dá co proto. :-|

6 Veja Veja | E-mail | 23. července 2017 v 18:38 | Reagovat

Skvělá kapitola ..... Jako vždy jsi nejlepší :-D

7 Jackie Jackie | 29. července 2017 v 13:26 | Reagovat

Konečne sú spolu :-) Abe je úžasný :-D Nádhera :-)

8 Btbnhaliels Btbnhaliels | E-mail | Web | 21. září 2017 v 13:15 | Reagovat

Thanks intended for furnishing these kinds of well put together knowledge.

9 Onxzkeync Onxzkeync | E-mail | Web | 21. září 2017 v 13:15 | Reagovat

Truly....this is a beneficial website.

10 BvbnIcenue BvbnIcenue | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:01 | Reagovat

federal student loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans</a>
bad credit instant loans
<a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loan</a> ’

11 BlopDrarly BlopDrarly | E-mail | Web | 22. září 2017 v 13:45 | Reagovat

best payday loan companies
<a href="http://loansvtna.org/">best payday loans</a>
loans now bad credit
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans no credit check</a> ’

12 VffgDaulk VffgDaulk | E-mail | Web | 22. září 2017 v 21:01 | Reagovat

order cheap cialis
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis online</a>
soft cialis
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

13 Scrbalcone Scrbalcone | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:36 | Reagovat

cialis soft tabs canada
<a href="http://cialisofkl.com/">online cialis</a>
cialis drug
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis online</a> ’

14 VqvqDaulk VqvqDaulk | E-mail | Web | 24. září 2017 v 13:13 | Reagovat

cialis suppliers
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
canadian pharmacy online cialis
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

15 Fsvchully Fsvchully | E-mail | Web | 24. září 2017 v 13:51 | Reagovat

cialis 20 mg directions
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
purchase cialis professional
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

16 Bbnhvoinly Bbnhvoinly | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:04 | Reagovat

discount viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra</a>
viagra order
<a href=http://viagrakjkmn.com/>buy viagra</a> ’

17 Orbukeync Orbukeync | E-mail | Web | 27. září 2017 v 14:31 | Reagovat

Particularly enlightening, look onward to visiting again.

18 FvthsTroups FvthsTroups | E-mail | Web | 28. září 2017 v 18:30 | Reagovat

debt solutions
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a>
speedy cash
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

19 Lmazhailla Lmazhailla | E-mail | Web | 29. září 2017 v 9:41 | Reagovat

fast cash loans
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance online</a>
payday loans
<a href=https://paydayrvyaf.com/>online payday loans</a> ’

20 FebbTroups FebbTroups | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:35 | Reagovat

installment loans no credit check
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a>
fresno ca
<a href="https://paydaykmae.com">payday loan</a> ’

21 Fvrchailla Fvrchailla | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:16 | Reagovat

easy personal loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">payday loans</a>
bad credit payday loan lenders
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>payday loans online</a> ’

22 Lvvodblorma Lvvodblorma | E-mail | Web | 2. října 2017 v 0:03 | Reagovat

cheap viagra soft tablet - http://viagrapfhze.com/
is generic viagra safe <a href=http://viagrapfhze.com/>cheap viagra</a> ’

23 FwjjDrarly FwjjDrarly | E-mail | Web | 3. října 2017 v 17:34 | Reagovat

tax debt
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans</a>
advanced payday loan
<a href=https://paydayllae.com/>online payday loans</a> ’

24 Sfbxdvon Sfbxdvon | E-mail | Web | 5. října 2017 v 3:05 | Reagovat

viagra online - http://aaviagla.com/
order brand name viagra <a href=http://aaviagla.com/>buy viagra</a> ’

25 LsdcElicky LsdcElicky | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 17:35 | Reagovat

500 fast cash payday loan - https://paydayrvjlo.com
loan <a href=https://paydayrvjlo.com>first cash advance</a> ’

26 Ffnhbhjxhoorma Ffnhbhjxhoorma | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 17:43 | Reagovat

credit card consolidation loan
<a href="https://cashrvyn.com">cash advance now</a>
cash loans
<a href=https://cashrvyn.com>quick cash</a> ’

27 Ldddndanest Ldddndanest | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 20:52 | Reagovat

payday loan - https://paydayloansbadcredittybc.org
guaranteed bad credit personal loans <a href=https://paydayloansbadcredittybc.org>cash advance online</a> ’

28 Lssbdcvoinly Lssbdcvoinly | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 18:58 | Reagovat

brand viagra buy
http://canadiannowv.com/
brand generic online viagra
<a href="http://canadiannowv.com/free-viagra/">generic viagra</a>
buy viagra without prescription

29 Lssnbdcvoinly Lssnbdcvoinly | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 18:44 | Reagovat

herbal viagra alternative
http://canadiannowv.com/
when will viagra go generic
<a href=http://canadiannowv.com/>online viagra</a>

30 Jthasgwhailla Jthasgwhailla | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 22:46 | Reagovat

payday loans in 1 hour
<a href="https://cashadvancevtg.com/">get payday loan</a>
instant cash personal loan
<a href=https://cashadvancevtg.com/>same day payday loan</a>

31 Jmfvhailla Jmfvhailla | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 2:06 | Reagovat

installment loans no credit check
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loans</a>
loan affiliate programs
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans</a>

32 Jbbhailla Jbbhailla | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:50 | Reagovat

american advance payday loans
<a href="https://personalnae.org/">payday loans online</a>
loan calculator
<a href=https://personalnae.org/>online payday loan</a>

33 Fndchully Fndchully | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 16:59 | Reagovat

generic brand for cialis
<a href="http://haycialis.com/"></a>
tadalafil generic cialis
<a href="http://haycialis.com/">canada cialis</a> ’

34 Evbruing Evbruing | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 5:31 | Reagovat

cialis canada price
<a href="http://veucialis.com/">cialis on line</a>
buy cialis online canada
<a href=http://veucialis.com/>online cialis</a> ’

35 OndcJaics OndcJaics | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:27 | Reagovat

viagra generic india
http://genericonlineviaqra.com/
best generic viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra no prescription</a> OK’

36 Lssdvdvoinly Lssdvdvoinly | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 1:06 | Reagovat

online viagra sales
http://viasergeneric.com/
discount viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy generic viagra</a> OK’

37 RvdGlyday RvdGlyday | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 2:44 | Reagovat

best price for viagra http://genericonlineviaqra.com/ ok’

38 Ecfvglusia Ecfvglusia | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 3:30 | Reagovat

viagra drug http://viasergeneric.com/  OK’

39 Brvshailla Brvshailla | E-mail | Web | 4. února 2018 v 18:10 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">instant payday loans</a>
best payday loans <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loans</a>

40 Lbdkeync Lbdkeync | E-mail | Web | 15. února 2018 v 2:08 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">write business plan</a>
thesis papers online
https://writebusinessplan.us.com/ - writing business plan

41 ccwn16 ccwn16 | E-mail | Web | 23. února 2018 v 2:06 | Reagovat

Pfizer's patent protecting <a href=http://viagrawalmartpharmacy.com/>sildenafil walmart cost</a> match expires in April 2020, but Teva Pharmaceuticals USA Inc. will-power be allowed to catapult its http://viagrawalmartpharmacy.com/ walmart viagra alternative model in the Of like mind States on Dec. 11, 2017. Teva Pharmaceuticals USA is a division of Israeli-based Teva Industries Ltd. Pfizer Inc. had sued Teva in 2010 across the drugmaker's plans to launch a http://viagrawalmartpharmacy.com/ viagra price at walmart.

42 Gbbirrage Gbbirrage | E-mail | Web | 28. února 2018 v 2:10 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">otc erectile pills</a>
viagra instructions
<a href=http://otcerectilepills.com/>viagra online</a>  OK’

43 ytpv24 ytpv24 | E-mail | Web | 17. března 2018 v 1:41 | Reagovat

Through the power of medication lessen programs, we can offer you significant discounts off of conventional high http://noscriptcanadapharmacy.com/ pharmacy online  prices. Our betray detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://noscriptcanadapharmacy.com/ >canadian online pharmacy</a> and medication. Wholly their decision efforts with large pharmaceutical companies our providers take brought discounts of an normally of practically 50% nutty to you in requital for free.

44 10mg levitra 10mg levitra | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 4:51 | Reagovat

Great delivery. Sound arguments. Keep up the great effort.

45 levitra cost levitra cost | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 12:38 | Reagovat

This is my first time go to see at here and i am in fact happy to read all at alone place.

46 buy 20mg levitra buy 20mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 12:53 | Reagovat

Quality articles is the main to be a focus for the visitors to visit the web page, that’s what this web page is providing.

47 coupon levitra coupon levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:38 | Reagovat

Yes this YouTube video is much improved than last one, this one has pleasant picture quality as well as audio.

48 levitra buy levitra buy | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:11 | Reagovat

What a lovely story! The story in this YouTube video that is posted at this place is truly a fastidious one with having good picture quality.

49 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:46 | Reagovat

|When I want to place gallery or LightBox or yet a slider on my web site I always try to use jQuery script for that.

50 levitra levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 15:18 | Reagovat

That’s in fact a nice movie stated inside this article about how to write a article, so i got clear idea from here.

51 vardenafil coupon vardenafil coupon | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:57 | Reagovat

Its my destiny to visit at this webpage and find out my required paragraph along with video presentation, that’s YouTube video and its also in quality.

52 prezzo levitra 10mg prezzo levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:55 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is in fact so humorous, I liked it. Thanks for sharing this.

53 vardenafil vardenafil | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:11 | Reagovat

I also like Flash, but I am not a good designer to design a Flash, however I have computer software by witch a Flash is automatically created and no additional to hard working.

54 coupon vardenafil coupon vardenafil | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:27 | Reagovat

What's up I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this web site, I am actually cheerful and learning more from it. Thanks for sharing.

55 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:58 | Reagovat

I know this web page offers quality based content and additional material, is there any other web page which offers these kinds of data in quality?

56 20mg levitra 20mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:27 | Reagovat

YouTube video tutorials are famous in whole world, because it is the biggest video sharing website, and I turn out to be too delighted by watching YouTube video tutorials.

57 vardenafil rezeptfrei deutschland vardenafil rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:42 | Reagovat

Yes you are correct, genuinely Personal home page is a open source and its help we can take free from any discussion board or web site since it happens here at this web page.

58 buy 20mg levitra buy 20mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:58 | Reagovat

This piece of writing will help the internet viewers for building up new blog or even a blog from start to end.

59 levitra levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:13 | Reagovat

Thanks in favor of sharing such a nice thinking, post is nice, thats why i have read it completely

60 vardenafil vardenafil | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:28 | Reagovat

Yes I am also in search of Flash tutorials, as I would like to learn more regarding flash, so if you have please post it here.

61 prezzo levitra 20mg prezzo levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:42 | Reagovat

My grand father all the time used to watch YouTube funny video clips, hehehehehe, as he wishes to be glad always.

62 buy generic levitra buy generic levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:56 | Reagovat

Hello mates, you are sharing your feelings on the topic of blog Search engine optimisation, I am also new user of web, thus I am also getting more from it. Thanks to all.

63 levitra 20mg bayer prezzo levitra 20mg bayer prezzo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:14 | Reagovat

It’s really very complicated in this active life to listen news on Television, so I simply use the web for that purpose, and take the latest news.

64 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:45 | Reagovat

For hottest information you have to pay a visit world-wide-web and on internet I found this website as a most excellent web site for hottest updates.

65 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:21 | Reagovat

I am John, how are you everybody? This article posted at this website is in fact good.

66 cheap 20mg levitra cheap 20mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:38 | Reagovat

I am actually pleased to read this blog posts which consists of lots of useful facts, thanks for providing these kinds of statistics.

67 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:58 | Reagovat

Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this post i thought i could also make comment due to this brilliant post.

68 buy 10 mg levitra buy 10 mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:15 | Reagovat

I visit daily a few web sites and blogs to read articles or reviews, but this blog provides feature based posts.

69 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:24 | Reagovat

My grand father constantly used to watch YouTube funny video lessons, hehehehehe, since he desires to be delighted always.

70 levitra online levitra online | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:36 | Reagovat

One more thing that I desire to share here is that, doesn't matter what you are using free blogging service except if you don’t update your web site on daily basis then it’s no more attraction.

71 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 1:44 | Reagovat

Hi there mates, pleasant article and nice urging commented at this place, I am truly enjoying by these.

72 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 3:55 | Reagovat

Marvelous, what a blog it is! This weblog provides valuable data to us, keep it up.

73 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 10:27 | Reagovat

If you are free to watch funny videos on the net then I suggest you to pay a visit this website, it includes actually thus humorous not only video clips but also additional data.

74 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 17:45 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is actually so comic, I liked it. Thanks in support of sharing this.

75 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:49 | Reagovat

Yes you are correct, YouTube is most excellent video sharing website, since YouTube is a lightly no much streaming time rather than other web pages.

76 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 6:22 | Reagovat

Hi there, its nice post regarding media print, we all be familiar with media is a wonderful source of information.

77 viagra pills viagra pills | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 9:52 | Reagovat

I and my buddies ended up going through the great thoughts found on your web page and then all of a sudden I had an awful suspicion I had not thanked the web site owner for those strategies. All the women ended up totally thrilled to read them and already have in reality been loving them. Appreciate your truly being simply thoughtful and also for using these kinds of impressive information most people are really desirous to learn about. Our sincere regret for not saying thanks to  sooner.

78 order viagra online order viagra online | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 13:31 | Reagovat

I have learned some new things from your internet site about pc's. Another thing I've always presumed is that computers have become a specific thing that each home must have for many reasons. They offer convenient ways in which to organize households, pay bills, go shopping, study, tune in to music and also watch shows. An innovative approach to complete many of these tasks has been a mobile computer. These pc's are portable ones, small, potent and lightweight.

<a href=https://leeranchbowhunting.com/>generic viagra</a> <a href=https://leeranchbowhunting.com/>viagra generic</a>
<a href=https://leeranchbowhunting.com/>generic viagra</a>        <a href=http://top7writingservicesreviews.com/>write my essay</a>

79 generic viagra generic viagra | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 3:08 | Reagovat

I have been exploring for a little for any high-quality articles or weblog posts on this sort of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this website. Reading this information So i’m happy to convey that I've an incredibly good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I such a lot without a doubt will make certain to don’t fail to remember this web site and provides it a glance on a relentless basis.

<a href=https://leeranchbowhunting.com/>viagra pills</a> <a href=https://leeranchbowhunting.com/>buy viagra online</a>
<a href=https://leeranchbowhunting.com/>buy viagra</a>        <a href=http://top7writingservicesreviews.com/>essay pro</a>

80 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:22 | Reagovat

Do you have any video of that? I'd care to find out more details.

81 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:41 | Reagovat

Hello friends, you are sharing your feelings about web site Search engine optimization, I am also new user of web, thus I am also getting more from it. Thanks to everything.

82 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 11:45 | Reagovat

It’s going to be finish of mine day, however before end I am reading this wonderful article to increase my knowledge.

83 levitra online levitra online | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 11:54 | Reagovat

Hi everybody, I be familiar with YouTube video consists of fewer bytes of memory due to that its quality is poor, however this YouTube video has great picture features.

84 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 12:56 | Reagovat

Hi, this weekend is good in support of me, because this moment i am reading this great informative post here at my home.

85 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 14:15 | Reagovat

YouTube videos are well-known in entire world, because it is the biggest video sharing site, and I turn out to be too glad by watching YouTube video tutorials.

86 cialis online cialis online | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

I do consider all the ideas you've offered to your post. They're really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are very short for novices. Could you please prolong them a little from next time? Thanks for the post.

87 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 21:29 | Reagovat

My relatives all the time say that I am wasting my time here at net, however I know I am getting know-how daily by reading such fastidious content.

88 how to cure erectile dysfunction how to cure erectile dysfunction | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 23:08 | Reagovat

Good day! I could have sworn I've been to this website before but after browsing through some of the post I realized it's new to me. Anyways, I'm definitely happy I found it and I'll be book-marking and checking back frequently!

89 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 23:37 | Reagovat

What's up colleagues, pleasant paragraph and good arguments commented at this place, I am truly enjoying by these.

90 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:56 | Reagovat

I visited various blogs except the audio feature for audio songs existing at this website is actually fabulous.

91 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 1:03 | Reagovat

What's up, yup this paragraph is genuinely pleasant and I have learned lot of things from it on the topic of blogging. thanks.

92 erectile pills over the counter erectile pills over the counter | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 23:53 | Reagovat

erectile tissue quizlet
<a href=http://edpillsdrugs.com/>ed drugs</a>
icd 10 erectile
<a href="http://edpillsdrugs.com/">buy erectile dysfunction medications online</a>

93 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 1:16 | Reagovat

you're really a good webmaster. The web site loading velocity is amazing. It seems that you're doing any distinctive trick. Moreover, The contents are masterwork. you have performed a fantastic task in this subject!

94 cialis online cialis online | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 5:08 | Reagovat

Terrific paintings! That is the kind of info that are supposed to be shared across the internet. Shame on Google for not positioning this submit higher! Come on over and talk over with my web site . Thank you =)

95 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 19:11 | Reagovat

Thanks for your publication. What I want to comment on is that when evaluating a good online electronics go shopping, look for a site with comprehensive information on important factors such as the personal privacy statement, basic safety details, any payment options, and various terms and policies. Continually take time to see the help plus FAQ areas to get a better idea of how the shop functions, what they can do for you, and ways in which you can make use of the features.

96 bsnimarse bsnimarse | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 20:52 | Reagovat

triple services payday loans website https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
payday loan coventry <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>payday loans online</a>

97 best erectile dysfunction pills best erectile dysfunction pills | E-mail | Web | 8. května 2018 v 18:10 | Reagovat

erectile therapy
<a href=http://edpillsdrugs.com/>impotence</a>
erectile implants
<a href="http://edpillsdrugs.com/">ed</a>

98 erectile dysfunction remedies erectile dysfunction remedies | E-mail | Web | 8. května 2018 v 22:53 | Reagovat

cheapest erectile med
<a href=http://edpillsdrugs.com/>erectile dysfunction</a>
how erectile dysfunction affects reproduction
<a href="http://edpillsdrugs.com/">best erectile dysfunction pills</a>

99 cialis cialis | E-mail | Web | 12. května 2018 v 0:13 | Reagovat

Thanks for your valuable post. Over time, I have come to understand that the symptoms of mesothelioma are caused by a build up connected fluid regarding the lining on the lung and the torso cavity. The illness may start inside chest region and spread to other parts of the body. Other symptoms of pleural mesothelioma include weight reduction, severe inhaling and exhaling trouble, nausea, difficulty ingesting, and puffiness of the neck and face areas.  It ought to be noted  some people having the disease do not experience any kind of serious signs at all.

100 erectile dysfunction erectile dysfunction | E-mail | Web | Sobota v 0:06 | Reagovat

erectile repair
<a href=http://edpillsdrugs.com/>erectile dysfunction remedies</a>
erectile tissue problems
<a href="http://edpillsdrugs.com/">impotence</a>

101 ed ed | E-mail | Web | Sobota v 12:00 | Reagovat

cheapest erectile dysfunction drugs
<a href=http://edpillsdrugs.com/>best erectile dysfunction pills</a>
erectile dysfunction and radiation treatment
<a href="http://edpillsdrugs.com/">erectile dysfunction causes</a>

102 Anthonygeors Anthonygeors | E-mail | Web | Neděle v 1:33 | Reagovat

tadalafil generic
111111ZZZ
https://111111ZZZ.com

103 essay writing essay writing | E-mail | Web | Včera v 9:44 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
best essay writing service

104 paper writing service paper writing service | E-mail | Web | Včera v 11:35 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>best essay writing service</a>
paper writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
essay writing

105 essay writing service essay writing service | E-mail | Web | Včera v 13:28 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
best essay writing service

106 best essay writing service best essay writing service | E-mail | Web | Včera v 15:41 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
paper writing service

107 essay writing essay writing | E-mail | Web | Včera v 20:33 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>best essay writing service</a>
best essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
essay writing

108 essay writing service essay writing service | E-mail | Web | Včera v 23:10 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
best essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
uk essays

109 best essay writing service best essay writing service | E-mail | Web | Dnes v 1:13 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama