Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Nevěsta z pekla 9

21. července 2017 v 7:45 | RozaBellaBelikov |  Nevěsta z pekla
Omlouvám se za zpoždění, ale po celém dni na koupališti s dvěmi tornády jsem doma padla za vlast :-)
Všechno nejlepší našemu včerejšímu oslavenci Anabel :)Ibrahim se usmál a pomalým rozvážným pohybem se postavil. Jak může být, tak klidný když Roza umírá?! "To jsem chtěl slyšet."
Natáhl k němu ruku a on ji bez zaváhání uchopil. Musí ho vzít za Rozou! Vidění se mu rozmazalo, ale během chvilky vrátilo do normálu a on se šokovaně rozhlédl po obrovské mramorové vstupní hale. O tom mu Rose jednou vyprávěla. "Následuj mě. Půjdeme do jejího křídla."
Kráčel za ním a každý krok se nepříjemně nesl tichem okolo, dokud ho neprotrhlo hlasité zoufalé vytí. Škubl sebou a hledal původce toho vytí. Nic, ale neviděl místo toho zaslechl rychlý běh směrem k nim. Přiběhl k nim démon, který se nejdříve poklonil Ibrahimovi a pak, k jeho velikému překvapení, i jemu.
"Omlouvám se, ale Rowen je k neutišení. Potřeboval by svou paní."
"Postarám se o to."
Démon s kývnutím zase rychle odběhl, ale tomu Ibrahim nevěnoval pozornost, protože máchl rukou k oknu, které se otevřelo a on se do něj postavil.
"Rowene!"
Postavil se vedle něj a šokovaně hleděl na odhadem tří metrového tříhlavého psa!
"Přivedu ti ji, aby ses sám mohl přesvědčit o jejím pořádku, ale přestaň tu vyvádět!"
Pes sklopil všechny své hlavy, smutně zakňučel a stočil se do klubíčka. Ibrahim hned na to pokračoval v cestě.
"Omlouvám se za to zdržení. Tohle je Rowen, přesněji Rowen Cerberos II., Rosiin mazlíček."
Pod pojmem mazlíček si rozhodně představoval něco jiného a hlavně menšího.
"Mazlíček?"
"Před lety jsem ho stvořil na ochranu mojí dcery. Byla z něj tak nadšená, měl si ji vidět. Proháněla se na jeho hřbetě po celém pekle a tak nádherně se smála a výskala. Vždycky si slyšel nejdřív její smích a její nadšení než dusot jeho tlap."
Otevřel obří prosklené dveře a vedl ho po širokém mostě se složitě zdobeným kamenným zábradlím. Její křídlo? Spíš vlastní vila vzdálená několik set metrů od hlavního domu, spojená jen tímhle širokým mostem po kterém by v klidu mohl pobíhat i její mazlíček Rowen. Chtěl se zeptat kde je Rose a jak na tom je a proč je sakra, tak klidný, ale nedokázal ze sebe dostat hlásku.
"Musíme to vzít přes její pokoj."
Vešly do prostorné haly s obrovským točitým schodištěm. Rozhlédl se okolo a kromě několika kusů nábytku tu bylo spoustu obrazů a na všech byla vyobrazená jeho Roza a všechny byli neskutečně nádherné.
"Kdo to maloval?"
Ibrahim se uchechtl "Některé určitě znáš." a začal ukazovat na jednotlivé obrazy. "Michelangelo... Caravagio... Leonardo da Vinci... Pisanello... Botticelli... Santi...Bellini... a další. To by jeden nevěřil jací jsou umělci hříšníci...."
Nevěřil vlastním uším. Přední světový umělci přenášeli krásu Rose na plátno stovky let po svojí smrti.
"Někteří si trest už odpykali a už jsou v nebi a kreslí buclaté andělíčky v posraných plenách...."
Zasmál se vlastnímu vtipu a kráčel směrem ke schodišti. Ihned ho následoval a dál se rozhlížel, když pohlédl na strop, tak zalapal po dechu. Strop připomínal ten v Sixstínské kapli, ale tenhle měl jiné znázornění. Byla to epická bitva mezi nebem a peklem. Viděl nádherného muže v bílém, ale vzteklým pohledem, jak s anděli útočí na démony, kteří se jejich útoku brání. V předních řadách spatřil svého pekelného anděla, jak se smutným výrazem posílá péřové dýky do těla jednoho z andělů nebe.
"To malovala Rose. Učil ji samotný Michelangelo a díky tomu jsem mu na její přání zkrátil trest..no spíš mu odpustil ten zbytek."
"To jsem nevěděl."
"Pojď, všechno ti pak povypráví sama."
Odvedl ho před obrovské dveře nad kterými byl obraz. Seděla tam Roza v celé své nadpozemské kráse na obrovském vyřezávaném trůnu černé barvy obrostlém jejími růžemi. Rudými jako stékající krev, temně fialovými, zářivě bílými, které se zvláštním způsobem třpytily a temně černými. Ruce měla složené v klíně a levou nohu přehozenou přes pravou. Rozparek temně fialových šatů ukazoval její nádherné nohy a její krásné vlasy se jí vlnily po zádech. Měla v nich zářivě bílou korunu zdobenou onyxy a rubíny. Za ní v celé své kráse stál Rowen. Byl zvláštním způsobem stočený za trůnem. Dával najevo, že svou paní chrání, ale přesto ukazoval svoji nebezpečnou stránku. Byl to úžasný pohled. Ibrahim hned otevřel dveře od obrovského pokoje. Byla tam obrovská postel s nebesy a s přikrývkami z červeného saténu. Sloupky postele měla obrostlé bílými růžemi, které provoněly celý její pokoj a zajímavě kontrastovaly s černým dřevem. Byla to omamná vůně. Podíval se po pokoji, ale jeho majitelka nikde nebyla. Zahlédl obrovskou knihovnu a obraz nad pracovním stolem znázorňoval jejího otce, ale jinak to tu nevypadalo, nijak zabydleně. Všiml si taky figuríny na šaty, ale byla prázdná. Ibrahim si všiml jeho pohledu a zamračil se.
"Na ní byli její pohřební šaty."
"Pohřební?" Zděsil se. Ona si oblékla pohřební šaty a odešla? Kam vůbec šla?! Proč proboha měla pohřební šaty?! Kdo si pořídí pohřební šaty?
"Ano. Hodně démonů si je pořizuje. Víš většinou nezbude tělo na pohřbení a tak se pohřbí šaty zemřelého. V případech kdy démon zemře a je co pohřbít, tak je do nich oblečen. No a ve vyjímečných případech si je nebožtík oblékne sám. Tak jako Rose."
Tomu by rozumněl. Aspoň nějaký způsob na uctění památky. Jenže to ho teď nezajímalo.
"Kde je Roza?"
"Tudy."
Přešel ke knihovně a teprve tehdy si všiml dveří vedle nich. Byli dobře skryté, ale ve chvíli, kdy už věděl, že tam jsou byli snadno viditelné. Ibrahim otevřel a vešel, tak ho rychle následoval. Museli po točitém kamenném schodišti někam do podzemí, které osvětlovaly jen louče. Ibrahim ho vedl dlouhou chodbou plnou obrazů. Na všech byla Rose. Jak tančí, čte si nebo odpočívá. Došly až k obrovským dveřím nad kterými byl do černého mramoru vyryt stříbrný nápis.
O život můžeme přijít různě, smrt je jen jedna z možností.
"Musím tě varovat, Dimitri. Zarmoutí tě to. Seslal jsem na ni kouzlo, které kolem ní zpomalilo čas. Nejvíc jak to jen šlo. Musíš pochopit, že čas nejde zastavit úplně."
"Co mám, ale udělat?"
"Máš jen jeden pokud, Dimitri, tak dobře poslouchej."
"Poslouchám."
"Sejmu z ní kouzlo a ty musíš udělat jediné. Musíš ji políbit s veškerými pocity, které k ní cítíš."
"To je všechno?"
"Ano. Řeknu ti až budeš moct. Tvoje láska bude stačit a pokud ne..aspoň se nebude dlouho trápit."
"Rozumím."
"Připravený?"
"Ani moc ne, ale nemáme čas. Můžeme."
Ibrahim otevřel dveře a ustoupil, aby měl dobrý výhled. Tam na katafalku ležela Rose, která vypadala jako kdyby spala. Kolem ní bylo několik svícnů s černými svícemi a celé místo, kde ležela bylo v průhledném křišťálovém krystalu. Pomalým krokem přešel k ní a naklonil se nad ní.
Ležela na lůžku z růží. Na sobě temně modré šaty barvy půlnoční oblohy a v jejích krásných vlasech byl černý krajkový závoj. Pohledem sklouznul na její ruce v krátkých modrých rukavičkách a všiml si obvazu na její levé ruce, který byl zbarven rudou krví. Muselo to nesmírně bolet, ale Rose vypadala stále jako princezna, kterou vlastně i byla. Pokusil se na ni sáhnout, ale ten krystal byl jako bariéra mezi ní a okolním světem, která má tuhle spící krásku chránit před nebezpečím.
"Má bolesti?"
"Nejsem si jistý, ale pokud ano, tak nejsou tak silné jako v bdělém stavu. Divím se, že se dokázala v klidu připravit a klidně dokráčet až sem."
"Můžeme? Asi se zblázním pokud..."
"Rozumím. Počkej na signál."
Začal odříkavat nějaké zaklínadlo v podivném jazyce. Chvilku to znělo jako syčení, pak jako kloktání až skoro chrochtání a mezi tím zaslechl něco, co znělo jako nějaká slova v latině, ale nebyl si jistý. Po chvilce to vypadalo jako kdyby ten krystal, který ji obklopoval začal ustupovat až přímo před jejich zraky vrůstal zpět do země. Jiné pojmenování pro to nebylo. Nakonec Ibrahim utichl a on mohl z blízka sledovat tu spící krásku.
"Teď, Dimitri."
Prosím, buď v pořádku. Miluju tě a nechci tě ztratit.
Nahnul se k ní a přitiskl rty na její ledové. To se mu nelíbilo, její rty vždy byli měkké a teplé, ale tyhle byli nehybně tvrdé a studené. Soustředil se na všechny vzpomínky s ní, na způsob jakým se usmívala a na to jak se cítil, když ho provokovala a sváděla. Na to jak byla roztomile neznalá jeho světa stejně jako byl neznalý toho jejího a hlavně na to, že ji miluje a to všechno, co řekl a udělal, bylo pro její dobro. Že ji miluje natolik, že byl ochotný vzdát se jí proto, aby měla lepší život. Po chvilce se odtáhl a zklamaně se podíval na její stále spící tvář.
"Nefunguje to."
"Ale ano. Dívej se pozorně."
Narovnal se a zadíval se na ni. Opravdu vypadala lépe než když sem přišli. Tváře získaly růžový nádech a do rtů se jí vracela ta krásně rudá barva zralých třešní, která ho sváděla k polibkům. Hruď se jí začala pomalu zvedat a víčka chvět. Pomalu je otevřela a párkrát zamrkala než je otevřela úplně a on se tak mohl pokochat jejich čokoládovou barvou. Podívala se na něj a zmateně zamrkala, tak jí věnoval opatrný úsměv a natáhl k ní ruku. Opatrně jí přijala a nechala si pomoct dolů.
"Dimitri? Já..já tomu nerozumím...."
"Ach, Rozo, tak moc mě to mrzí. Prosím odpusť. Nevěděl jsem...nikdy bych to neudělal...chtěl jsem pro tebe jen to nejlepší...."
Rose chápavě přikývla než se na něj usmála. "Ale to jsi přece ty."
Přitiskl jí k sobě a uvolněně vydechl. Zabralo to a Rose byla v pořádku. Nakonec ji pustil a elegantní otočkou jí poslal do náruče jejího otce, který ji nadšeně objal. S úsměvem jim nechal pár minut a pak si odkašlal.
"Ibrahime? Je tu ještě jedna věc, kterou musíme udělat."
Její otec se na něj zahleděl a přikývl. "Máš pravdu."
Předal mu Rose a společně se vydali na cestu do jejího pokoje, kde se měla převléknout a dorazit za nimi do trůního sálu. On zatím s Ibrahimem dorazil do trůního sálu, kde ho Ibrahim vyzval, aby se posadil do trůnu vedle toho jeho a který patřil Rose.
"To přece nemůžu."
"Ale můžeš. Rose mi stejně pořád sedá na opěradlo mého, tak teď bude sedět na opěradle toho vašeho. Stejně budete brzy svázáni..svoji. Tak se to na povrchu říká, ne? Už jsem tam nebyl skoro dvacet let."
"Přesně tak."
Chvilku se bavili, když se dveře otevřely a dovnitř vkráčela Rose v krátkých upnutých šatech černé barvy a byla ve své démonní podobě. Byla nádherná. Přejela po nich překvapeným pohledem než se k nim rozeběhla a k jeho překvapení se přesně podle Ibrahimovým slov posadila na opěrku čelem k němu a ty svoje krásný dlouhý nohy si opřela na druhé straně. Její otec na něj hodil pohled "Já ti to říkal." , ale nevnímal ho. Nemohl odolat a tak jí rukou pohladil po těch dokonalých nohách až se z toho zachvěla a mírně zatřepotala křídly, než si je znovu zahanbeně přitiskla k zádům.
Její otec se na tom skvěle bavil, ale nic neřekl, jen vyzval sluhu, aby přivedl Rembranta. Když vešel, tak se Rose překvapeně podívala na svého otce.
"Co Rem provedl?"
"To by ti měl říct sám." Tón jeho hlasu mluvil za vše. Mluv nebo tě donutím a tak se dal do vyprávění a čím déle mluvil, tím více se Rose tvářila šokovaně a naštvaně. Než někdo stihl promluvit, tak se toho ujala sama.Dneska vyjde ještě jednaSmějící se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (130)
Zobrazit starší komentáře

101 ed ed | E-mail | Web | 19. května 2018 v 12:00 | Reagovat

cheapest erectile dysfunction drugs
<a href=http://edpillsdrugs.com/>best erectile dysfunction pills</a>
erectile dysfunction and radiation treatment
<a href="http://edpillsdrugs.com/">erectile dysfunction causes</a>

102 Anthonygeors Anthonygeors | E-mail | Web | 20. května 2018 v 1:33 | Reagovat

tadalafil generic
111111ZZZ
https://111111ZZZ.com

103 essay writing essay writing | E-mail | Web | 23. května 2018 v 9:44 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
best essay writing service

104 paper writing service paper writing service | E-mail | Web | 23. května 2018 v 11:35 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>best essay writing service</a>
paper writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
essay writing

105 essay writing service essay writing service | E-mail | Web | 23. května 2018 v 13:28 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
best essay writing service

106 best essay writing service best essay writing service | E-mail | Web | 23. května 2018 v 15:41 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
paper writing service

107 essay writing essay writing | E-mail | Web | 23. května 2018 v 20:33 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>best essay writing service</a>
best essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>paper writing service</a>
essay writing

108 essay writing service essay writing service | E-mail | Web | 23. května 2018 v 23:10 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
best essay writing service
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
uk essays

109 best essay writing service best essay writing service | E-mail | Web | 24. května 2018 v 1:13 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing service</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing

110 uk essays uk essays | E-mail | Web | 24. května 2018 v 6:15 | Reagovat

<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
essay writing
<a href=https://top7writingservicesreviews.com/>essay writing</a>
uk essays

111 brdAbrax brdAbrax | E-mail | Web | 26. května 2018 v 18:40 | Reagovat

viagra dose <a href="https://aluixnetwork.com/#">online viagra</a> buy cheap viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>generic viagra</a>

112 vxdAbrax vxdAbrax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 8:29 | Reagovat

generic viagra sildenafil <a href="http://setviagraeja.com/#">how to get viagra</a> viagra dose <a href=http://setviagraeja.com/#>generic viagra cheap</a>

113 pazjenda pazjenda | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:49 | Reagovat

viagra no prescription <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra</a> order viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/#>purchase viagra</a>

114 nfkjenda nfkjenda | E-mail | Web | 8. června 2018 v 20:00 | Reagovat

viagra soft tablets <a href="http://viagracefo.com/#">buy cheap viagra</a> buy viagra soft <a href=http://viagracefo.com/#>order viagra online</a>

115 cialis online cialis online | E-mail | Web | 8. června 2018 v 20:42 | Reagovat

Hello. magnificent job. I did not expect this. This is a excellent story. Thanks!

116 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 8. června 2018 v 22:47 | Reagovat

My husband and i were so joyful that Louis could finish up his investigations through the ideas he got out of your web site. It is now and again perplexing just to happen to be giving out procedures  some other people might have been trying to sell. We understand we now have the website owner to be grateful to because of that. Those illustrations you've made, the straightforward site navigation, the relationships you will make it easier to promote - it is all extraordinary, and it is leading our son in addition to our family reckon that this matter is interesting, and that is exceptionally serious. Many thanks for the whole lot!

117 order cialis online order cialis online | E-mail | Web | 9. června 2018 v 5:39 | Reagovat

I'm often to running a blog and i actually appreciate your content. The article has really peaks my interest. I'm going to bookmark your web site and hold checking for brand spanking new information.

118 cialis cialis | E-mail | Web | 9. června 2018 v 8:26 | Reagovat

whoah this blog is great i love reading your posts. Keep up the good work! You know, many people are hunting around for this information, you can help them greatly.

119 cialis online cialis online | E-mail | Web | 9. června 2018 v 11:25 | Reagovat

I have seen loads of useful elements on your web site about computers. However, I've got the view that notebook computers are still not quite powerful sufficiently to be a good option if you often do things that require plenty of power, like video modifying. But for website surfing, word processing, and quite a few other frequent computer functions they are okay, provided you cannot mind small screen size. Many thanks for sharing your notions.

120 order viagra online order viagra online | E-mail | Web | 11. června 2018 v 3:13 | Reagovat

viagra tablets
<a href=http://viagraxxx.org/>viagra pills </a>
female viagra
<a href="http://viagraxxx.org/">canadian viagra </a>

121 cheap viagra online cheap viagra online | E-mail | Web | 11. června 2018 v 9:19 | Reagovat

female viagra
<a href=http://viagraxxx.org/>canadian viagra </a>
buy generic viagra online
<a href="http://viagraxxx.org/">buy viagra online </a>

122 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | 11. června 2018 v 12:43 | Reagovat

viagra without a doctor prescription
<a href=http://viagraxxx.org/>viagra </a>
buy viagra
<a href="http://viagraxxx.org/">viagra prices </a>

123 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 11. června 2018 v 23:15 | Reagovat

viagra prices
<a href=http://viagraxxx.org/>viagra online </a>
online viagra
<a href="http://viagraxxx.org/">cheap viagra </a>

124 bdsAbrax bdsAbrax | E-mail | Web | 13. června 2018 v 3:06 | Reagovat

100 online payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org">same day payday loans</a> credit repair <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans online direct lenders only</a>

125 cost of viagra 100mg cost of viagra 100mg | E-mail | Web | 13. června 2018 v 5:08 | Reagovat

cost of viagra
<a href=http://viagraxxx.org/>cheap viagra online </a>
viagra uk
<a href="http://viagraxxx.org/">viagra australia </a>

126 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 13. června 2018 v 7:04 | Reagovat

order viagra
<a href=http://viagraxxx.org/>buy generic viagra online </a>
generic viagra
<a href="http://viagraxxx.org/">buying viagra </a>

127 bsdAbrax bsdAbrax | E-mail | Web | 13. června 2018 v 12:58 | Reagovat

personal loans no faxing <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans online same day</a> fast loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans</a>

128 viagra without a doctor prescription viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | 13. června 2018 v 19:05 | Reagovat

cheap viagra online
<a href=http://viagraxxx.org/>viagra uk </a>
viagra australia
<a href="http://viagraxxx.org/">viagra generic </a>

129 nnajenda nnajenda | E-mail | Web | 14. června 2018 v 23:24 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://genericcialls.com/"> buy generic cialis</a> tadalafil citrate <a href=http://genericcialls.com/> order cialis</a>

130 llljenda llljenda | E-mail | Web | 18. června 2018 v 4:15 | Reagovat

viagra wiki <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra online</a> what does viagra do <a href=http://genericonlineviaqra.com> viagra samples</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama