Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

PROJECT: Rose Noir 4

24. července 2017 v 19:45 | RozaBellaBelikov |  PROJECT: Rose noir
Pracovala jsem jako vzteklá na mojí narozeninové povídce. Pořád jsem si lámala hlavu, kterou bych měla napsat a vydat až mi na mysl padl Project a bylo jasno. Chvilku mi sice trvalo než jsem našla to pravé a konečně s tím byla spokojená, ale myslím, že to za menší spoždění stálo.
Děkuji všem za krásná přání k narozeninám a slibuji, že už nebudu pít ani na oslavu a když mám zařízené hlídání. Kocovina je sviněS vyplazeným jazykem.

(Něco pro nastartování - píseň na kterou tančila Rose s Rose :-) - později pochopíte.)

"Katarino? Mohu se na něco zeptat?"
"Jistě. Proč bys nemohla? Pokud nebudu chtít, neodpovím ti."
"To zní fér. Chtěla jsem se zeptat na váš trénink.."
"Tvůj."
"Cože?"
"Chtěla jsem se zeptat na tvůj trénink, Katarino. Když jsme sami, tak nevidím důvod v tom abys mi vykala. Děláš jako kdyby mi bylo nejmíň sto."
Svému vtipu se zasmála a vešla do tělocvičny, kde k její radosti Dimitri už byl. Věděla, že si to nenechá ujít. Pozdravila ho a s Rose si odložily věci. Když se Rose postavila před ní, tak si odkašlala a zadívala se na její nohy.
"Vážně je to nutné?"
"Ano. Ukaž mi, co tu máš."
Rose si povzdychla a ukázala jí svoje boty. Držela je před sebou a ona se sklonila a z blízka je studovala než se otočila, sehla se do svojí tašky a do rukou jí hodila svoje boty. Rose překvapeně upustila ty svoje a chytila její.
"Máme stejnou velikost. Tohle jsou taneční boty, v těch ti to půjde pro začátek líp. Mají menší podpatek a podporu paty a kotníku. Obuj se a já si půjčím tvé."
Bez zaváhání skopla svoje boty a vklouzla do jejích zatímco se Rose obouvala. Schodila ze sebe kabát i zbraně a zamyšleně obcházela stojící Rose.
"Držení máš dobré, projdi se."
Rose ji okamžitě poslechla. "Vypadá to dobře. Dobře. Deset koleček."
"Cože?! Mám utíkat v tomhle?"
"Bojíš se snad?"
"Nebojím, jen si nechci zlomit nohu."
"Nezlomíš."
"Ale..."
"Nezlomíš. Když jsem si ji nezlomila já, tak ty taky ne a teď jdi."
Rose nakonec poslechla a rozeběhla se. Po chvilce už přišla na to jak a překvapivě to nebylo tak těžké. Ty boty jí padly perfektně jako kdyby si je prošlápla ona sama, což bylo divné.
"Dobrá, stačí. Teď se protáhni."
Ihned poslechla a začala se připravovat. Rose zatím spokojeně sledovala, jak Dimitri klouže pohledem po křivkách jejího mladšího já. Být to v její době, její Dimitri, tak by hnedka věděla, čemu tenhle pohled předcházel a spokojeně se usmála. Dimitri si všiml, že si jeho pohledu všimla a podíval se jinam. Skoro by mohla přísahat, že se červenal. On tohle uměl?!
Tleskla a rukou k sobě přivolala Rose.
"Vidíš? Já ti říkala, že ti to půjde perfektně. Jsi talent. Teď tě, ale musím pořádně protáhnout já. Možná to bude trochu bolet. Sedni si na zem."
Ihned jí poslechla, ale to ještě chudinka nevěděla, co jí bude čekat. Za chvilku jí protahovala nohy v docela zajímavé pozici. Klečela mezi jejími roztaženými nohami a tlačila jí levý kotník, co nejblíže k podlaze vedle jejího levého ucha. Rose namáhavě dýchala, v obličeji zarudlá a sténala bolestí. Uvědomovala si, jak blbě to vypadá a pokukovala po Dimitrim, který se snažil dívat do zdi, tak upřeně až by se nedivila, kdyby tam vypálil díru pohledem, ale stejně nemohl přestat sledovat jeho Rozu a bylo jí jasné, co si teď dost živě představuje. Tohle byla taková legrace a ještě bude.
"Chudák Dimitri. Dokážu si živě představit jak to teď vypadá. Slyšela jsem, že mnoho mužů si představuje dvě dívky v takhle intimní chvíli, ale netušila jsem, že on patří mezi ně. Ale při pohledu na tebe se ani nedivím."
Rose zčervenala, tak rychle až se divila, že tohle její pokožka dokáže. Vážně? Uměla zčervenat takhle rychle? Nedivila se, že si její muž z ní tak často utahoval a uváděl jí do rozpaků. Vážně vypadala k sežrání. Být na holky a nebýt pod ní její mladší minulé já, tak nevěděla, jak by se teď cítila. Teď byla spíš pobavená.
"Dobře, tak jdeme na to."
Energicky od ní odskočila a přeběhla k přehrávači, kde už měla všechno připravené. Pustila muziku a zaposlouchala se do rytmu, který slyšela. Pak přešla k Rose tanečním krokem a chytila ji za ruku. Otočkou si jí přitáhla do náruče a automaticky zaujala mužské taneční postavení. Vysvětlila jí kroky a začala jí učit tančit. Pochopila to rychle a brzy tančily. Co jiného taky čekat od sebe? Věděla, jak to sama sobě vysvětlit, aby to lépe pochopila. Přitočila jí k sobě a pak jí otočkama poslala překvapenému Dimitrimu do náruče. Ten ji chytil a přitiskl ji automaticky k sobě, aby se mohla v klidu vzpamatovat. Nechala jim chvilku a pak, aby to nebylo podezřelý, tak tleskla, aby na sebe upozornila.
"Trochu života do toho umírání. Přestaňte se tvářit, tak šokovaně. Parket čeká."
Dimitri se zachoval přesně jak čekala. Odložil si a pak Rose nabídl ruku a vyzval ji k tanci. Spokojeně se usmála a s drobnou úklonou jim ukázala, že mají dostatek prostoru.
"Předpokládám, že jsi viděl kroky, které jsem ti ukázala a zvládneš to sám."
"Ano."
"Dobře. Budu hned za Rose a budu navádět její boky, když to bude třeba."
(píseň pro Rose a Dimitriho a taky ta jejíž slova bude "Katarina" zpívat....)

Chvilku jim nechala a pak přitančila za Rose a svým tělem ji namáčkla na Dimitriho, kterýmu se okamžitě zrychlil dech. Rukou jí zatlačila mezi lopatky a přitiskla jí hrudníkem na jeho hruď což donutilo Rose se lehce zaklonit. Pak jí chytila za boky načež Rose leknutím vyjekla a dala se s nimi do tance. Když jim oboum upravila držení těla, tak je nechala tancovat samotné. Ve chvíli, kdy skončila píseň se od sebe odtáhli, načež nespokojeně mlaskla. "Zpátky k sobě. Teď chci vidět, jak zvládnete celou píseň bez mé pomoci. Tak moc vám to spolu sluší, přeci mi neodepřete tu radost..."
Nakonec Dimitri znovu přitiskl drobné dívčí tělo na svoji hruď přesně jak to po nich chtěla ona a oba se dali do tance. Měla takovou radost, když je viděla. Konečně viděla, jak to ostatní mysleli, když jim k Vánocům dali lekce tance a pak je viděli tančit. Ta vášeň a láska mezi nimi byla přímo viditelná. Jako zářivá aura. Při vzpomínce na Adriana se pousmála a s veselou náladou se roztančila kolem nich a s posměšnýma myšlenkama si nahlas zpívala anglický text téhle španělské písně, tak aby jí oba rozumněli a ona je poškádlila. Vážně to byla legrace!
"Řekni mi jestli jsi někdy udělala něco nezbedného? Dobrodružství je větší zábava pokud zavání nebezpečím. Jestli tě pozvu na skleničku a přiblížím se k tvým rtům. Jestli ti ukradnu polibek, budeš na mě naštvaná? Co bys řekla, kdybych tě dnes večer svedl ve svém autě? Ať se zamlží skla a pravidlem je, že si budeš užívat...."
Spokojeně se kolem nich točila a ignorovala je. Svojí myslí byla několik let dopředu. Na její taneční lekci s Dimitrim a v duchu si přehrávala vzpomínku na sílu pohledu jeho hnědých očí a jeho šibalského úsměvu.
"...Dovol mi ocenit tvoji nahotu, sundej si to. Buď v klidu, tohle Martini zklidní tvoji plachost..."
Vzpomínala na pocity, které cítila, když ji líbal a na její tváři se usadil zasněný úsměv.
"...Co takhle kdybychom ty a já, já a ty tančili bachatu? A potom ty a já, já a ty skončili spolu v posteli?...."
Při jedné z otoček konečně otevřela oči a překvapeně sledovala ty dva, jak jí pobaveně sledovali. Ihned se narovnala, postavila se do klasického postoje strážce v pozoru než si dala ruku před ústa a odkašlala si. "Omlouvám se, trochu jsem nechala unést."
"Měla by ses víc usmívat, Katarino. Vypadala jsi nádherně."
"Děkuji, Dimitri. Stejně jsem dnes byla zastíněna."
"Obávám se, že musím souhlasit."
"Nic jiného bych od tebe neočkávala."
Rose, která se do teď usmívala jako sluníčko na muže vedle ní se na ni šokovaně podívala. I Dimitri si ji obezřetně prohlédl.
"Katarino..."
Mávla rukou jako že nic a odvrátila od něj pohled. Tohle bolelo, ale musela to říct.
"Nic mi nevysvětluj. Rozumím tomu a nesoudím vás. Byla bych sama proti sobě."
"Nerozumím."
Povzdychla si a sklopila hlavu. "Když jsem byla novicka, tak jsem se zamilovala do mého učitele.."
"A on?"
"On do mě taky, ale ze zjevných důvodů jsme nemohli být spolu. Věděla jsem, že nikdy bych nemohla být s jiným mužem. Snažil se mě přesvědčit, že to tak bude lepší i když věděl, že bude trpět, ale netušil jak moc jsem tím trpěla i já, ale měl pravdu. Učitel a studentka?"
"Jak to dopadlo?"
"Špatně."
"Cože? Provalilo se to? To by, ale bylo v záznamech..."
"Neprovalilo se to. Nebylo co. Než se mezi námi mohlo udát něco víc, tak ho probudili a já jsem se vydala za ním splnit náš slib."
"Slib?"
"Ani jeden z nás nechtěl být nestvůrou a tak jsme si slíbili, že pokud se to jednomu z nás stane, ten druhý bude ten, který nás toho prokletí zbaví. Oba jsme byli silní bojovníci a věděli jsme, že jen tak někomu se nepodaří nás zabít."
"Co se stalo pak?"
Zvedla pohled, aby viděla jak si ti dva vyměňují pohledy a bylo jí jasné na co oba myslí. Na jejich slib.
"Vypátrala jsem ho v Rusku, kousek od Novosibirsku...." Zachvěla se nad tou vzpomínkou. "Chtěl mě probudit. Jeho dhampíří láska se změnila do strigojí posedlosti a on mě chtěl mít za každou cenu. Spolu budeme vládnout strigojímu podsvětí v Rusku a nic nás nezastaví......to jsem nemohla dovolit. Utekla jsem mu, ale byl mi v patách. Věděla jsem, co musím udělat, ale nemohla jsem to udělat a on to věděl."
"Co se stalo pak? Strigojka očividně nejsi. Žije?"
"Už ne, zemřel."
"Zabila jsi ho?"
Podívala se bokem a povzdychla si. "Dohnal mě na mostě. Pod náma byla rozbouřená řeka se silným proudem a hustě pršelo. Byla jsem unavená, zraněná a oslabená z jeho snahy udělat si ze mě krvavou děvku..." Ignorovala Rosiino zalapání po dechu a pokračovala. "...Nedokázala bych mu dlouho vzdorovat. Nebyla jsem dost silná, abych ho porazila a bylo mi jasné, že i přes veškerý vztek, který v tu chvíli vůči mě cítil, tak to jeho rozhodnutí nezmění a pokud mě dostane, tak mě proudí a to já nechtěla. Raději smrt než tohle.
Přelezla jsem zábradlí a v klidu hleděla na vodu pode mnou. Byla asi tak procentní šance, že bych skok do řeky přežila. Byla to veliká výška a proud byl moc silný. Stoprocentně bych si vyrazila dech a utopila se. Nebo pokud by se to jako zázrakem nestalo, strhl by mě proud a já bych neměla šanci dostat se z vody dřív než bych se utopila. Neměl šanci dostat se ke mně včas než se pustím a v noci by mě v tom proudu nenašel dostatečně včas, aby bylo koho probouzet. Oba jsme to věděli. Snažil se mě přesvědčit, abych to neděla. Chvilku zněl jako ten muž do kterého jsem se zamilovala..."
Málem řekla jako můj Dimitri, ale na poslední chvíli si to uvědomila a nepodřekla se. Naštěstí.
"Začala jsem plakat a věděla jsem, že na to nemám sílu a pustila jsem se. Do vody jsem nespadla. Ve chvíli kdy jsem se pustila, tak mě držel. Chtěl mě stáhnout k sobě, ale to už jsem v ruce pevně sevřela kůl a bodla. Nevěřícně se na mě podíval, zašeptal moje jméno a spadl do řeky...chvilku jsem hleděla na hladinu pod sebou a přemýšlela jsem jestli bych neměla jít za ním. Jak bych mohla žít ve světě kde on není? Jenže pak jsem přelezla zpátky na most a jako ve snu jsem odešla pryč se zlomeným srdcem. Jak já si v tu chvíli přála, abych mu řekla jak moc ho miluju. Jak jsem si přála umřít ve chvíli, kdy mi říkal, že bude jen mým učitelem a to, že mě miluje na tom faktu nic nemění. Jak je pro mě vším, moji druhou polovinou a celým mým světem. Vzdala bych se všeho na světě za pouhých pár vteřin kdy bych mu mohla říct: "Miluju tě." No na tom už nezáleží....K ničemu mi bylo zjištění, že by to nikomu nevadilo, protože je mrtvý a já ne, takže prostě žiju dál. Pořád ho miluju a každého muže, který se mě pokouší balit nekompromisně posílám tam kde slunce nesvítí. Vždy jsem patřila jen jemu a nikomu jinému patřit nebudu."
"Katarino.."
"Nemusíš mě litovat, Dimitri. I přes to všechno to byli nejlepší chvíle v mém životě. Miloval mě jako já jeho. Sice bych si přála, abychom se mohli milovat bez těch směšných překážek, ale po bitvě je každý generál. Neudělejte stejnou chybu jako my. Možná jste "učitel" a studentka, ale nebudete jimi navždy. Ty jsi strážce princezny Lissy do doby než Rose dostuduje a pak? Nemusíš být strážcem Lissy. Když jím nebudeš, můžete být spolu a pokud si šikovně vybereš svého chráněnce, tak můžeš být s Rose. Myslím, že by to Liss potěšilo, kdybys jí vysvětlil své důvody a vůbec by se nezlobila. Lidí jako je ona je málo. Kdysi jsem znala osobu jako ona."
"Počkej..tím morojem..? Máš na mysli Christiana?"
"Ty jsi ale hlavička! Ano. Christian chodí s Liss, ne? Vidím jak na ni zamilovaně kouká a ona na něj. Je mi jasné, že dříve či později ji požádá o ruku a vezmou se. Takže pak stejně budeš chránit Liss i Christiana. Vlastně celou dobu, protože oni jsou pořád spolu, takže půjde jen o to, aby jste měli oficiálně klid od všech závistivých slídilů."
"Ty jsi o nás hodně přemýšlela, co?"
"Vlastně ani ne. Jen jsem vám přednesla náš plán předtím než se to celé pokazilo. Po mém absolvování jsme měli strážit stejného moroje, ale ani on to nezvládal dobře a tak se rozhodl, že všechny starosti hodí za hlavu, že je mu jedno, co si kdo myslí a že jediné, co chce jsem já a tak se měl stát strážcem přítelkyně toho moroje. Vyšlo by to krásně, protože ti dva jsou teď manželé s dítětem na cestě."
Uchechtla se, když si vybavila, jak se Christian radoval, když to zjistil. Lissa to oznámila všem najednou a Christian plašil. Nejdřív ji objal a vyzvedl do vzduchu, aby jí zatočil, ale pak mu došlo, co dělá a položil ji na zem. Kontroloval každý kousek jejího těla a pořád se omlouval a ujišťoval se stále dokola, že jí nic není. Pak ji posadil na gauč, podložil jí nohy polštářem, zabalil jí do deky a běžel jí připravit čaj. Nikdy ho neviděla, tak rozhozeného.
"Takže takhle to je. Převedla jsem na vás naše sny a plány do budoucnosti. Snad vám to vyjde lépe než nám."
Rose jí objala, tak ji na chvilku sevřela v náruči než ji pustila.
"Nemusíš se cítit v rozpacích ani nemusíš za nás truchlit. Je to dávno a nic se tím nezmění. Soustřeď se na to, co je mezi vámi. Budu šťastná, když vy budete v pohodě. Samozřejmně o vás nikomu neřeknu a nadále vás budu krýt. To, že to nevadí mě, neznamená, že to tak bude u všech. Takový Stan je zmetek k pohledání a chladil by si na vás svoji žáhu, aby se cítil lépe. Je to pitomec a místo toho, aby na sobě zapracoval, tak svaluje vinu za svoje neúspěchy na ostatní."
Povzdychla si a pak se na ně usmála. "Můžeme se tedy pustit do cvičného boje?"
Rose přikývla a vydala se pro svoje boty než za sebou uslyšela její uchechtnutí. "Kam jdeš?"
"Pro boty. Budeme přeci bojovat."
"Ale ty máš boty."
"Mám bojovat v tomhle?"
Neodpověděla jí a ihned po ní vystartovala. Ihned se začala bránit, ale neměla proti ní šanci. Několikrát skončila na zemi a začínala se vztekat.
"Nerozčiluj se. Soustřeď se. Ten bojový pokřik si nech pro sebe, vůbec na něj neplýtvej energií..."
Věděla, že jí leze na nervy a královsky se na tom bavila. Aspoň do chvíle než na ni Rose vystartovala: "Jsi úplně stejná jako Dimitri!" V tu chvíle ztuhla jako socha a šokovaně na ni vyvalila oči, což ona nemohla vidět. Její postoj, ale Rose dokonale zchladil.
"Katarino?"Doufám, že se líbilo :-)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 24. července 2017 v 22:07 | Reagovat

Moc pěkné. :-)

myslím, že Dimitrij bude mít brzo nějaké podezření, že toho tolik Katarina ví :-)

2 Sarus Sarus | 25. července 2017 v 12:02 | Reagovat

Krasne :-) stejne si myslim ze na to Dimitri prije :-)

3 Veja Veja | E-mail | 25. července 2017 v 18:05 | Reagovat

Užasna kapitola 😀Nejsem si jistá kdo na to přijde první .... Rose už měla podezření kvůli těm botám .... Nemůžu se dočkat další kapitoly 😍😍

4 Terka06 Terka06 | E-mail | 25. července 2017 v 21:37 | Reagovat

Moc jsem se na tuhle kapitolu těšila .... A nezklamala je dokonala O_O

5 Danča Danča | E-mail | 25. července 2017 v 21:40 | Reagovat

Paní úžasné [:tired:]  úplně jsem si představila Dimitriho a rose jak spolu tančí a rosin obličej když ji řekla že musí běhat v podpatcích :-D

6 Jackie Jackie | 29. července 2017 v 13:27 | Reagovat

Krásna kapitola :-) Ako vždy ;-)

7 Kathy Kathy | 29. července 2017 v 14:12 | Reagovat

To je supeeeer kapca 😊 a ta poslední věta : "Jsi úplně stejná jako Dimitri!" Jsem zvědavá jestli jim to dojde, jako mohlo by to dojít aspoň "mladší" rose 😂

8 petra petra | 29. července 2017 v 17:02 | Reagovat

Som zvedavá ako sa z toho vykrúti! Inak vynikajúca časť. :)

9 Jackie Jackie | 29. července 2017 v 17:15 | Reagovat

[8]: Všetko najlepšie k narodeninám (oneskorene);-) :-)

10 petra petra | 29. července 2017 v 19:35 | Reagovat

[8]: Ďakujem! :)

11 Anabel Anabel | E-mail | 12. srpna 2017 v 8:57 | Reagovat

Mohla bych se zeptat, kdy bude další díl? Docela se bez nich nudím...😔😀 Ne, ale vážně, chybí mi to ☺️🙂 Teď jen doufám, že nemáš čas nebo jsi na dovolené a nestalo se nic hrozného 🙂

12 Fvvschully Fvvschully | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:10 | Reagovat

best price cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a>
buy cialis no prescription
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a> ’

13 Scrbalcone Scrbalcone | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:45 | Reagovat

cialis 2.5mg
<a href="http://cialisofkl.com/">generic cialis</a>
cheap cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>buy cialis</a> ’

14 LdvAbsola LdvAbsola | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:46 | Reagovat

viagra costs
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra for women
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

15 Lewfhsmedy Lewfhsmedy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 21:12 | Reagovat

brand viagra online
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra testimonials
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

16 Lvvdblorma Lvvdblorma | E-mail | Web | 27. září 2017 v 8:28 | Reagovat

buy viagra online - https://viagraciom.com
buy viagra uk <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

17 Bvezglyhox Bvezglyhox | E-mail | Web | 28. září 2017 v 20:27 | Reagovat

cash advance loan
<a href="https://loansbtxsa.org/">payday loans online</a>
fast cash loan
<a href=https://loansbtxsa.org/>loans online</a> ’

18 Lmazhailla Lmazhailla | E-mail | Web | 29. září 2017 v 11:36 | Reagovat

personal loan calculator
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance now</a>
get payday loan
<a href=https://paydayrvyaf.com/>cash advance now</a> ’

19 vwqeIcenue vwqeIcenue | E-mail | Web | 30. září 2017 v 12:09 | Reagovat

bad credit same day payday loan
<a href="https://installmentloanvelam.com">installment payday loans</a>
credit card consolidation
<a href=https://installmentloanvelam.com>get installment loan</a> ’

20 FvteDrarly FvteDrarly | E-mail | Web | 30. září 2017 v 21:30 | Reagovat

loans people bad credit
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans bad credit</a>
bad credit instant payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loan online</a> ’

21 Fvrchailla Fvrchailla | E-mail | Web | 1. října 2017 v 3:32 | Reagovat

direct lending payday loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">payday loans online</a>
speedy cash
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>cash advance american express</a> ’

22 Bqxvexpoge Bqxvexpoge | E-mail | Web | 24. října 2017 v 23:54 | Reagovat

buy viagra soft online
<a href="http://genericviagra-onat24.com/">viagra online</a>
viagra erection
<a href=http://genericviagra-onat24.com/>generic viagra</a> ’

23 Vsumhoorse Vsumhoorse | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 3:19 | Reagovat

viagra generic canada - http://sexviagen.com
buy cheap generic viagra <a href=http://sexviagen.com>viagra sale</a> ’

24 Kdbccfkeync Kdbccfkeync | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 17:41 | Reagovat

what is payday loan http://paydayloansonlinenow.us.com/
quick personal loans bad credit <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>online payday loan</a>

25 MunbsAdvell MunbsAdvell | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 18:44 | Reagovat

small payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
cash loans bad credit <a href="http://paydayloans-online.us.com/">loans for bad credit</a> ’

26 Kdsnfkeync Kdsnfkeync | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:49 | Reagovat

payday loan https://24hrspaydayloans.com/
quick loan <a href=https://24hrspaydayloans.com/>instant payday loans</a>

27 MlokmAdvell MlokmAdvell | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 0:32 | Reagovat

affiliate payday loan https://1paydayloansonline.com/
no credit check online payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday loans online</a>

28 DbsggTroups DbsggTroups | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 23:19 | Reagovat

speedy cash payday loans online
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday advance</a>
installment loans bad credit
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">online payday loan</a>

29 Jtbwwhailla Jtbwwhailla | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 0:33 | Reagovat

apply for payday loan online
<a href="https://loansonlinevaec.org/">instant payday loans</a>
unsecured loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loan lenders</a>

30 DbsabggTroups DbsabggTroups | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 1:54 | Reagovat

instant loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">easy loans</a>
quick easy personal loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans no credit check</a>

31 Jwemhailla Jwemhailla | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 17:35 | Reagovat

check cashing loan
<a href="https://personalaae.org/">payday loan lenders</a>
payday loans no faxing
<a href=https://personalaae.org/>online payday loans</a>

32 Jmfvhailla Jmfvhailla | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:17 | Reagovat

check cash advance
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loan lenders</a>
loans unemployed
<a href=https://paydayaazt.org/>fast payday loans</a>

33 Zmshoorma Zmshoorma | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 18:58 | Reagovat

easy get payday loans
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">online payday loans</a>
get fast cash
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>payday loans no credit check</a>

34 MndJaics MndJaics | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 15:40 | Reagovat

viagra generic brand
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra soft tabs</a>
pfizer viagra for sale fast delivery
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra pharmacy</a> ’

35 Fndbruing Fndbruing | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 0:34 | Reagovat

is cialis available in india
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">buy generic cialis</a>
cialis online purchase
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis no prescription</a> ’

36 Fndchully Fndchully | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:05 | Reagovat

cialis pill splitting
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
best cialis price
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis 20mg</a> ’

37 Evbruing Evbruing | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 12:47 | Reagovat

cheap cialis pills
<a href="http://veucialis.com/">discount cialis</a>
buy cialis doctor online
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

38 OndcJaics OndcJaics | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 23:17 | Reagovat

lowest cost viagra
http://genericonlineviaqra.com/
non prescription viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap viagra</a> OK’

39 RvdGlyday RvdGlyday | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 1:37 | Reagovat

viagra oral jelly http://genericonlineviaqra.com/ ok’

40 Ecfvglusia Ecfvglusia | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 2:28 | Reagovat

viagra stories http://viasergeneric.com/  OK’

41 Ecfvglusia Ecfvglusia | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 4:53 | Reagovat

ordering viagra online http://viasergeneric.com/  OK’

42 MhtAdvell MhtAdvell | E-mail | Web | 1. února 2018 v 16:44 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
guaranteed bad credit personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday day loans</a>

43 Vrckeync Vrckeync | E-mail | Web | 17. února 2018 v 0:04 | Reagovat

OK’
https://writebusinessplan.us.com/
looking for someone to write a paper
<a href=https://writebusinessplan.us.com/>startup business plan</a>

44 Ffvamuff Ffvamuff | E-mail | Web | 3. března 2018 v 2:23 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">erectile dysfunction clinics</a>
womens viagra
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>best erectile dysfunction pills</a>  OK’

45 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

I read this post completely concerning the resemblance of latest and previous technologies, it's amazing article.

46 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 3:22 | Reagovat

I don’t waste my free time in watching videos but I go for to read posts on net and get updated from hottest technologies.

47 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 16:55 | Reagovat

There are also so many video uploading web pages, and these also offer facility for distribution their video clips, however I think YouTube is the most excellent.

48 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 3:33 | Reagovat

Hi there Dear, are you really visiting this web site on a regular basis, if so then you will absolutely get nice experience.

49 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 21:13 | Reagovat

I go to see every day a few web sites and websites to read articles or reviews, however this webpage presents feature based posts.

50 levitra online levitra online | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 21:53 | Reagovat

My relatives every time say that I am wasting my time here at web, except I know I am getting knowledge every day by reading thes pleasant content.

51 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:06 | Reagovat

These are really impressive ideas in on the topic of blogging. You have touched some nice points here. Any way keep up wrinting.

52 levitra online levitra online | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:23 | Reagovat

Hello i am kavin, its my first time to commenting anyplace, when i read this article i thought i could also make comment due to this sensible article.

53 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 1:01 | Reagovat

constantly i used to read smaller articles which also clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading here.

54 lrmcAbrax lrmcAbrax | E-mail | Web | 1. května 2018 v 17:41 | Reagovat

viagra pharmacie https://www.vieillemaman.com/ viagra pas cher

55 ndgAbrax ndgAbrax | E-mail | Web | 5. května 2018 v 23:49 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra samples</a> cheap viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/#>buy generic viagra online</a>

56 bzzAPENI bzzAPENI | E-mail | Web | 7. května 2018 v 22:02 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="http://www.ciallisonline.com/#">best place to buy cialis online</a> tadalafil liquid <a href=http://www.ciallisonline.com/#>online cialis</a>

57 bzyAbrax bzyAbrax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 20:59 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#">alternative to viagra</a> viagra online without prescription <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra purchase</a>

58 vxdAbrax vxdAbrax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 3:03 | Reagovat

uk viagra <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra india</a> real viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>mail order viagra</a>

59 hfuAbrax hfuAbrax | E-mail | Web | 7. června 2018 v 15:26 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="http://sexviagen.com/#">natural viagra substitutes</a> generic viagra 100mg <a href=http://sexviagen.com/#>buy viagra</a>

60 bfiAbrax bfiAbrax | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:34 | Reagovat

buy viagra canada <a href="http://viagraocns.com/#">effects of viagra</a> viagra price comparison <a href=http://viagraocns.com/#>order viagra</a>

61 nreAbrax nreAbrax | E-mail | Web | 11. června 2018 v 0:18 | Reagovat

viagra dose <a href="http://susamsokagim.com">viagra doses</a> generic viagra <a href=http://susamsokagim.com>cheap viagra online</a>

62 bdsAbrax bdsAbrax | E-mail | Web | 12. června 2018 v 21:57 | Reagovat

cash check <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loans online direct lenders only</a> bad credit payday loans lenders <a href=https://cashadvanceonline.us.org>loans online</a>

63 nnrAbrax nnrAbrax | E-mail | Web | 15. června 2018 v 1:09 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://fundeconp.org/">п»їcialis</a> cialis daily <a href=http://fundeconp.org/>cialis buy</a>

64 nnajenda nnajenda | E-mail | Web | 16. června 2018 v 2:36 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="http://genericcialls.com/"> buy cialis online</a> tadalafil tablets 20 mg <a href=http://genericcialls.com/> buy tadalafil online</a>

65 bfdGercE bfdGercE | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 18:20 | Reagovat

viagra samples <a href="http://mo-basta.org/">viagra sample</a> effects of viagra <a href=http://mo-basta.org/>viagra prices</a>

66 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 12. září 2018 v 16:08 | Reagovat

cheap viagra online pharmacy from india
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil citrate</a>
generic viagra online canada pharmacy
<a href=http://viagrafanlux.com#viagra+buy>viagra for women</a>

67 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 12. září 2018 v 16:38 | Reagovat

online apotheke deutschland viagra dosage
<a href="http://viagrafanlux.com">generic viagra available</a>
hemax generic viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#sildenafil+rezeptfrei+deutschland>female viagra pills</a>

68 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 13. září 2018 v 8:38 | Reagovat

pfizer brand viagra online
<a href="http://viagrafanlux.com">buy viagra</a>
otipax buy online uk viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#pink+viagra+online+mail-order+pharmacies>women viagra</a>

69 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 13. září 2018 v 18:16 | Reagovat

site da ems generic viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">cheap viagra</a>
viagra sublingual 100mg
<a href=http://fanluxviagra.com#natural+viagra>viagra cost</a>

70 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 13. září 2018 v 18:59 | Reagovat

where to buy viagra in ireland
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra coupons</a>
acquistare viagra generico online thesaurus
<a href=http://fanluxviagra.com#sildenafil+online>female viagra</a>

71 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 13. září 2018 v 23:19 | Reagovat

generic viagra rx mex
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra tablets</a>
ocufen generic viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#generic+viagra>viagra generic</a>

72 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 2:36 | Reagovat

drept de abitatie viagra generic
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra generic</a>
tilidin 50 mg tropfen dosierung viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#cheap+viagra+online>generic viagra available</a>

73 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 4:45 | Reagovat

victan generico do viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil 100 mg</a>
viagra generico neo quimica brazil
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+super+active+online+mail-order+pharmacies>generic viagra</a>

74 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 6:06 | Reagovat

gute online apotheke viagra side
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra uk</a>
generic viagra names jokes one-liners
<a href=http://viagrafanlux.com#viagra+pills>buy viagra</a>

75 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 17:39 | Reagovat

acquisto viagra online in italia
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil 100mg</a>
radiance 20 comprimidos viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+100mg>natural viagra</a>

76 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 19:48 | Reagovat

viagra online prescription ukc
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil 100mg</a>
trimipramine al 100mg viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#viagra+tablets>viagra coupons</a>

77 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 20:33 | Reagovat

dicycloverine 20mg side-effects of viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">generic viagra prices</a>
best viagra online sales
<a href=http://viagrafanlux.com#generic+for+viagra>viagra uk</a>

78 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 16. září 2018 v 23:00 | Reagovat

generico do viagra da eurofarma stock
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra uk</a>
viagra generic name dosage calculator
<a href=http://viagraluxfan.com#cheap+viagra+generic>viagra generic</a>

79 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 17. září 2018 v 4:28 | Reagovat

rinialer 10 mg comprimidos viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra uk</a>
viagra e cialis genericos mexico
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+tablets>viagra coupons</a>

80 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 17. září 2018 v 5:19 | Reagovat

half sr 200mg viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra substitute</a>
viagra 50 mg fiyat listesi
<a href=http://viagraluxfan.com#cheap+100+mg+viagra>viagra prices</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama