Strážkyně může zemřít, ale její duše kráčí dál.

Nevěsta z pekla 10

15. září 2017 v 15:30 | RozaBellaBelikov |  Nevěsta z pekla
Jak to dopadlo z Rembrantem a proč se pokusil zabít Rose? A co se bude dít dál?


"Takže ty nám tu teď tvrdíš, že jsi celou tu dobu kdy jsem tě považovala za přítele spolupracoval s Vildem a jeho sestrou?"
"Považovala jste mě za přítele?"
"Neměň téma."
"Musíte mě pochopit, princezno. Všechno jsem to dělal z lásky. Miloval jsem a stále miluju Guinevere. Jednoho dne, když jsme se spolu procházeli, tak mi řekla, že je smutná kvůli jejímu zamilovanému bratrovi, že už skoro nejí a ona se bojí, aby nakonec žalem nezhynul. Prosila mě o pomoc, že jsem jediný kdo může jejího bratra zachránit. Nemohl jsem jí říct ne. Když jsem zjistil, že jejím bratrem je Vildo, chtěl jsem vycouvat, ale ona byla tak šťastná. Je mi to líto, ale pro ni bych udělal cokoliv na světě."
"Co ti za to slíbila?"
"To, co by jste měla mít údajně s Vildem. Šťastný zamilovaný vztah."
"Uvědomuješ si, jak moc tě podvedla, Reme?"
"Nerozumím."
"Celé peklo ví, že Guinevere byla a vždycky bude zamilovaná jen do svého bratra."
"Cože?!"
"Je to tak. Bylo to docela smutné. Tak hezká holka a odhání od sebe všechny chlapy, protože podle jejích slov její tělo patří jen Vildovi, stejně jako její pannenství."
"To přece...to přece nemůže být pravda...."
"Ale ano je, mrzelo by mě to, kdybys mi nevrazil kudlu do zad. Teď k tvému trestu."
"Rozumím, zasloužím si trest. Chtěl jsem vás rozdělit s Dimitrim, aby jste pak byla smutná a vběhla do náruče Vildovi. Věděl jsem, že jste říkala, že jste v tom moc hluboko a že ho nemůžete opustit, ale myslel jsem, že jen přeháníte jako vždycky a že to bude časem dobré. Nechtěl jsem, aby jste skoro umřela."
"To tě neomlouvá, ale tvůj plán měl trhliny velké jak Velký kaňon zatracených duší. Vildo je už několik pozemských dní po smrti a Guinevere je za spolupráci s ním potrestána."
"Co je s ní? Co jste jí udělala?"
"Trochu drzý nemyslíš?"
V klidu stála před ním a uhlazovala si neexistující záhyby na šatech.
"Co jste jí provedla?!"
"Co jsem jí já provedla?"
"Všichni vědí o vašich neskutečně krutých trestech..."
"Každý dostal jen to, co si zasloužil. Stejně jako tvoje milovaná a taky ty."
"Co mi uděláte?"
"Tobě nic, jen tě nechám sledovat, jak tvoje milovaná trpí v rukách zločinců ze Zakázaného sektoru. Jsem si jistá, že si svoje představení užiješ, než žalem zemřeš. Spravedlivý trest pro někoho, kdo chtěl abych zemřela v neskutečných bolestech. Odveďte ho."
Dimitri překvapeně sledoval, jak tam stojí ledově klidná a impozantní ve svém hněvu. Křídla roztažená a její rohy temně lesknoucí se ve světle sálu ve kterém se nacházeli. Tvář neukazovala jedinou emoci, ale její oči. Viděl tam vztek, zradu a lítost s bolestí. Rema brala jako přítele, i když to byl její sluha a on ji zradil. Jeho vinou by zemřela v neskutečných bolestech nebo by prožila zbytek svého života nešťastná a uvězněná ve svazku, který nikdy nechtěla s mužem, který se ji hnusil.
"Rozo..."
Křídla klesla a složila se jí na zádech, rychle se otočila až jí vlasy poskočily a věnovala mu rozzářený úsměv. "Ano?"
Pokud se takhle šťastný cítil v pekle, jak by podle věřících bylo v nebi? Protože v tuhle chvíli jeho nebem byl tenhle pekelný sál s démoní princeznou, která se na něj usmívala. Úsměv jí vrátil a poklepal na opěradlo jejího trůnu. Narážku pochopila a než se nadál, tak bleskově zmizela, aby se hned objevila pohodlně usazená na jeho klíně s nevinným výrazem. Ten jí, ale nevěřil. Byl až moc nevinný na někoho tak prohnaného jako byla ona.
Odkašlání je přinutilo otočit se na pobaveného Ibrahima. "Tak, děti. To si nechte do soukromí."
To byl jako povel pro Rose, protože ho chytila za ruku, vyskočila na nohy a energicky ho táhla pryč.
Snažil se jí vyvléknout, ale musel být k sobě upřímný. Jediný důvod proč to dělal byl, protože se cítil v rozpacích z toho, co řekl Ibrahim a co Rose měla asi v plánu. Blížili se k nádvoří, když zaslechl drápy škrábající po mramoru. Pustil a otočil se akorát včas, aby viděl Rowena, jak skočil na Rose, povalil ji na zem a všechny jeho tři hlavy nadšeně olizovaly její obličej.
"Rowene! Rowene, to stačí! Dost! Dimitri!"
Ještě chvilku si užíval ten pohled než si povzdychl. Nehledě na to jestli je nebo není démon, mohla by od toho mramoru nastydnout.
"Rowene, sedni."
K jeho velikému překvapení ho poslechl a on tomu nemohl uvěřit. Třímetrový a hlavně tříhlavý pes, který mu ani nepatřil ho poslechl jako kdyby byl jeho pánem, i když byl stvořen k tomu, aby ochraňoval pekelnou princeznu, které teď pomáhal na nohy.
"On mě poslechl..."
"Rowen je moc inteligentní a tak pro něj nebylo těžké poznat, že patříš ke mně a tudíž jsi i ty jeho pánem. A navíc. On vždycky uměl odhadnout charakter a kdyby se mu ten tvůj nelíbil, neposlechl by tě a ještě by si z tebe udělal svoji kousací hračku za to, že ses mu pokoušel poroučet."
Nakonec strávili odpoledne tím, že si hráli s Rowenem což v něm vyvolávalo rozporuplné pocity. Nevěděl jestli má být rád nebo ne. Nechtěl na Rose nijak tlačit a chtěl vědět víc informací než do toho půjde, ale zase na druhou stranu z toho byl frustrovaný. Rose ho přiváděla do nepříčetnosti a nedokázal myslet na nic jiného než na její nahé tělo, které při několika příležitostech měl možnost spatřit.
"Dimitri?"
"Hmm?"
"Co je s tebou? Asi minutu jsi mi zhypnotizovaně sledoval zadek a nevnímal jsi, že jsem na tebe mluvila. Ne, že by mi to vadilo."
"Promiň, co jsi říkala?"
Zasmála se a omotala mu ruce kolem pasu. "Dneska večer bude ples na kterém budeš představen jako můj nastávající. Tedy pokud ti to nevadí..."
Všiml si jak si zkousla spodní ret a s úsměvem ho uvolnil. Docela ho šokovalo, že bez ohledu na to jak málo toho věděl, byl ochotný do toho jít.
"Tobě to vadí?"
"Cože?! Ne! Samozřejmně, že ne! Já jen...předtím si tím tak nadšený nebyl..."
"To bylo předtím. Nic jsem o tvém světě nevěděl a neměl jsem dobrý pocit z toho vstoupit do něj, ale nakonec na tom nezáleží. Když přišel tvůj otec a po tom, co mi málem rozbil hubu. A právem, jen tak mimochodem. Zkrátka jde o to, že jsem to udělal proto, protože se Rembrantovi podařilo utvrdit mě v tom, že by to bylo pro tebe tak nejlepší a že bych neměl být sobecký a držet tě u sebe. Chtěl jsem tě a vždy tě budu chtít, ale nechtěl jsem abys jednoho dne litovala rozhodnutí zůstat se mnou a tak jsem udělal, co jsem udělal v naději, že to tak bude pro tebe lepší. Ale ve chvíli, kdy jsem si uvědomil, že jsi navždy pryč a že už tě nikdy neuvidím a nemám nejmenší naději tě nikdy najít. Litoval jsem toho, ale už jsem nemohl nic udělat, abych to napravil. A pak, když jsem slyšel, že umíráš...musel jsem za tebou. Nic jiného v tu chvíli nebylo důležitější než jít za tebou a už ti nikdy nedovolit odejít."
Zadíval se jí do očí, kde se jí leskly slzy, ale rychle sklopila hlavu a schovala si tvář do jeho hrudi.
"Co to děláš?"
"Nechci, abys mě vyděl plakat."
"Blázínku."
Slíbal jí slzy ze tváří, což ji rozesmálo a odehnalo zbytek slz. Najednou se usmála, chytila ho za ruku a vlekla ho do svého křídla.
"Pojď, musíme se nejdřív vykoupat a pak se připravit na tu slávu dneska!"
Nestihl se ani vzpamatovat a už byl vlečen pryč. Nakonec se podvolil a nechal jí vedení, zvědavý co se jí v hlavě urodilo za plán. Vůbec ho nenapadlo, že ho odvede do koupelny s obří "vanou". Vanou by to nazval jen kdyby zavřel oči s třemi promile na žíle, tohle byl spíš malý bazén. Překvapila ho mléčná substance, která se třpytila duhovou perletí.
"Co je to?"
"Já...vlastně ani nevím. Nikdy jsem se raději nezeptala, ale pokaždé když se v tom vykoupu, tak mám pleť hladkou jak dětskou prdelku."
Hned na to si sundala oblečení a vklouzla do vody. Vzal si z ní příklad a za chvilku byl vedle ní v příjemně teplé vodě. Cítil jak ho opouští veškerý stres a únava. Takhle dobře se už dlouho necítil.
"Příjemné?"
Přitiskla se k němu, takže na svých zádech cítil každou její nahou křivku, jednu ruku mu omotala kolem krku a druhou mu zamotala do vlasů.
"Ani nevíš jak."
"To jsem ráda."
Chvilku přemýšlel jestli by měl, ale nakonec se k tomu odhodlal. "Rozo?"
"Hmm?"
"Rád bych tě vzal k nám domů, do Baii."
"Za tvojí rodinou?"
"Ano. Rád bych tě jim představil."
"Moc ráda je poznám. Jsi si jistý?"
"Ano. Měli by tě znát a rád bych je přesvědčil o tom, že se mám dobře a jsem šťastný. Pro případ, že bych je už nemohl vidět."
"Proč bys je nemohl vidět?"
"Vzhledem k faktu, že se ze mě stane démon..."
"Tím myslíš....?"
"Tvůj táta mi něco vysvětloval."
"Pokud se proto nerozhodneš, tak nemusíš."
"Rád bych s tebou strávil zbytek věčnosti, pokud bys teda chtěla...."
Dál už ho mluvit nenechala, protože se kolem něj protáhla a omotala se kolem něj tak rychle, že se ani nestihl vzpamatovat a zuřivě ho políbila. Do polibku se usmál a přitvrdil ho. Chvilku se líbali než ji od sebe odtáhl. "To si necháme na později, ano?"
"Dobře. Až se vrátíme z Baii?"
Spokojeně se usmál a přitáhl ji k svému tělu. "To zní dobře."
"Po plesu?"
"To bych rád."
"Dobře a nemusíš mít strach. Existují kouzla které zamaskují fakt, že nejsi člověk a nestárneš a tak tam budeme moci jezdit tak často, jak si jen budeš přát."
"Opravdu?"
"No jistě. Nevím jestli se jim zalíbím natolik, abych jim tam nevadila, ale pokud si to budeš přát, budu tam jezdit s tebou. Pokud se jim nebudu líbit a nebudu tam vítána, tak ti nijak nebudu bránit v jejich navštěvování. Je to přeci jenom tvoje rodina a já jsem jim za tebe vděčná."
"I já jsem za tebe vděčný. Tvému tátovi, i tvojí mámě, i když ji nenávidíš."
"Já taky. Proto jsem vypěstovala ty černé růže. Jsou pro ni. Jsou krásné a depresivní. Vyjadřují smutek a bolest a taky zmar. Ukazují, že člověk truchlí nad ztrátou. I já jsem něco ze sebe ztratila, protože to ona zabila. Zabila ve mně tu dětskou neochvějnou víru v lidi. Přesto, že ji nenávidím, nedokážu ji nenávidět natolik, abych litovala toho, že se kdy narodila, protože kdyby se tak nestalo... nebyla bych tu já."
"Už se tím netrap."
"Netrápím. Víš, že na zemi existuje jedno místo, kde rostou?"
"Vážně? Kde je to?"
"Je to docela populární místo a vím, že mnoho lidí se pokusilo, aby i jim na zahradě rostly, ale ve chvíli, kdy je odstřihly, tak růže zemřely. Pokusili se je i vykopat, ale se stejným výsledkem. Růže zvadly a zemřely a na tom místě vyrostly nové, skoro stejné jako ty předchozí. Nikdo to nechápe, jak je to možné a nikdy na to nepřijdou. Já jsem je vypěstovala a já jsem taky jediná na světě, kdo je dokáže v pořádku ustřihnout, ale nevidím důvod k tomu, proč bych se k jejímu hrobu vracela."
Jejímu hrobu? To jako její matky?
"Ony rostou....?"
"U jejího hrobu? Ano."
"Proč?"
"Vím, že mě nenáviděla od chvíle kdy zjistila co vlastně jsem, ale předtím mě milovala. Měla bych jí na hrob nosit kytky, ale nedokážu to a tak jsem jí tam nechala vyrůst růžový keř, který jí tam kvete. Nikdo proto nemůže říct, že jí nepřinesu ani květiny, ale tímhle to pro mě končí. Udělala jsem to proto, abych jí ukázala, že jsem lepší než ona a dokážu dělat, co je správné, i když se mi to nelíbí, ale už se tam nikdy v životě nechci vrátit."
"Proč?"
"Protože to vrací velmi silné vzpomínky na chvíli, kdy na mě zaútočila a pokusila se mě zabít. Když jsem tam byla poprvé a taky naposled, tak jsem skoro cítila nůž ve svém těle a musela jsem se několikrát ujistit, že tam nic není. Dost živě jsem slyšela její nenávistný křik, i když okolo bylo hrobové ticho...."
"Nemysli na to. Raději by jsme se měli připravit na ten ples, co říkáš? Užijeme si spolu zábavu. Budeme tančit a všechny ty další nesmysly a už na to nebudeme myslet. Dobře?"
"To zní fajn."
"Taky si myslím."
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 petra petra | 15. září 2017 v 16:00 | Reagovat

Perfektné, už sa neviem dočkať plesu! :-)

2 Anabel Anabel | E-mail | 16. září 2017 v 1:17 | Reagovat

Tak už i on myslí perverzněji... i ty Dimko!😈😂
Moc moc se těším na další kapitolu, doufám, že mě nenecháš tak dlouho čekat 😀☺️

3 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 16. září 2017 v 1:45 | Reagovat

Wow

4 Anabel Anabel | E-mail | 27. září 2017 v 20:20 | Reagovat

Můžu se zeptat, kdy bude další díl? Strašně mi to chybí ☺️❤️😉

5 Sarus Sarus | 29. září 2017 v 21:15 | Reagovat

Tve povidky jsou jedny z nejlepsich co jsem cetla doufam ze brzo bude dalsi kapitolka :-) uz se nemuzu dockat :-)

6 veja veja | E-mail | 1. října 2017 v 12:49 | Reagovat

maš važně skvěle povidky ... moc mi chybi je číst ... snad zase brzo něco pridaš .. těším se na další kapcu

7 AriaLissa AriaLissa | E-mail | Web | 9. října 2017 v 23:10 | Reagovat

chtěla jsem se zeptat jak to vypadá s povídkou Začala jsem žít?

8 veja veja | E-mail | 14. října 2017 v 10:56 | Reagovat

Ta povídka mě taky moc zajímá :-) ale ted se chci zeptat .... kdy bude další Prosím? :-(

9 Fbdvon Fbdvon | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 12:19 | Reagovat

viagra and women - http://viagraocns.com/
viagra online stores <a href=http://viagraocns.com/>what would happen if a girl took viagra</a> ’

10 Danča Danča | E-mail | 13. listopadu 2017 v 8:14 | Reagovat

Kdy bude další?

11 Ladylucifer Ladylucifer | E-mail | 16. listopadu 2017 v 9:47 | Reagovat

Moc hezka povidka :-) doufam, ze budes pokracovat ???

12 Anabel Anabel | E-mail | 16. listopadu 2017 v 16:52 | Reagovat

[10]: [11]:
To by mě taky zajímalo:/ dokonce jsem psala RozaBelle (nevím, jak bych ji měla oslovit😅) na skype, ale už je to skoro měsíc a žádná odezva😔
Nevidím to dobře

13 Ladylucifer Ladylucifer | E-mail | 17. listopadu 2017 v 16:55 | Reagovat

[12]: ani mi to nerikej, je pravda, ze uz jsou to dva mesice od posledniho clanku :-( velika skoda, je skvela autorka

14 AriaLissa AriaLissa | E-mail | Web | 17. listopadu 2017 v 18:18 | Reagovat

[12]: [13]: Snad se jí nestalo nic vážného :-(

15 veja veja | E-mail | 19. listopadu 2017 v 12:46 | Reagovat

taky doufam

[14]:

16 Lssbdcvoinly Lssbdcvoinly | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 14:15 | Reagovat

viagra brand 100 mg 4 pill
http://canadiannowv.com/
best price viagra
<a href="http://canadiannowv.com/viagra-pills/">cheap viagra</a>
viagra generic india

17 Jbbhailla Jbbhailla | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 19:53 | Reagovat

fast payday loan online
<a href="https://personalnae.org/">online payday loan</a>
bad credit loans online
<a href=https://personalnae.org/>cash loans</a>

18 Lssdvdvoinly Lssdvdvoinly | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 5:17 | Reagovat

viagra sales
http://viasergeneric.com/
buy viagra online cheap
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra generic</a> OK’

19 Brvshailla Brvshailla | E-mail | Web | 4. února 2018 v 15:13 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday cash loan</a>
bad credit personal loans <a href=https://onlineloan.us.org/>bad credit payday loans</a>

20 Ldfboync Ldfboync | E-mail | Web | 9. února 2018 v 22:19 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">buy viagra</a> viagra women <a href=http://genericviaser.com/>viagra</a> ok’

21 Gbramuff Gbramuff | E-mail | Web | 19. února 2018 v 18:27 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> installment loans</a>
cash advance online <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday loans no credit check</a>
OK’

22 Gbmdruth Gbmdruth | E-mail | Web | 23. února 2018 v 22:10 | Reagovat

cialis prescriptions - http://buycialisomskc.com/
cialis india pharmacy <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis</a> ’

23 Ffvamuff Ffvamuff | E-mail | Web | 3. března 2018 v 3:13 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">erectile dysfunction medicines</a>
viagra sales online
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>erectile dysfunction medicines</a>  OK’

24 Sxhanest Sxhanest | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 0:58 | Reagovat

Arteriosclerosis — Hardening and thickening of artery walls. cheapest viagra price <a href="http://viagraformenvfa.com/">viagra for men price</a> generic viagra sildenafil <a href=http://viagraformenvfa.com/>generic viagra for men</a>  Disclaimer This website was developed primarily to provide general information about mold and services offered by AMI with respect to mold inspections, mold testing, and other indoor environmental testing. OK’

25 bsdfLoozy bsdfLoozy | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 17:37 | Reagovat

generic viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">pharmacy viagra</a> cost of viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra professional</a> OK’

26 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 19:39 | Reagovat

Fastidious respond in return of this issue with solid arguments and telling all concerning that.

27 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 22:19 | Reagovat

Hi there to all, as I am truly keen of reading this web site’s post to be updated daily. It carries good stuff.

28 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 0:41 | Reagovat

If you are going for most excellent contents like me, only go to see this web site daily for the reason that it gives quality contents, thanks

29 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 5:06 | Reagovat

It is not my first time to go to see this website, i am visiting this web page dailly and get good information from here all the time.

30 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 18:51 | Reagovat

Quality articles or reviews is the secret to attract the users to pay a quick visit the website, that’s what this web page is providing.

31 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 11:34 | Reagovat

Wow, what a video it is! Genuinely good quality video, the lesson given in this video is in fact informative.

32 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 16:15 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have viewed when I was in primary level and at the moment I am in academy and watching that over again at this time.

33 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

Post writing is also a excitement, if you be acquainted with then you can write if not it is difficult to write.

34 bsfLoozy bsfLoozy | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 15:36 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">purchase viagra online</a> generic viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>discount viagra online</a>

35 bsfAbrax bsfAbrax | E-mail | Web | 4. května 2018 v 3:01 | Reagovat

buy viagra new york <a href="http://viagrapfhze.com/#">order viagra online</a> viagra online without prescription <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy cheap generic viagra</a>

36 brtArguh brtArguh | E-mail | Web | 18. května 2018 v 16:39 | Reagovat

advance cash payday loan <a href="https://applycheckloan.com/">1st payday loan free</a> loan store <a href=https://applycheckloan.com/>loans online</a>

37 vxdAbrax vxdAbrax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:31 | Reagovat

viagra soft tabs <a href="http://setviagraeja.com/#">cheap viagra canada</a> viagra sildenafil <a href=http://setviagraeja.com/#>alternative to viagra</a>

38 bzyAbrax bzyAbrax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 22:11 | Reagovat

viagra prescription <a href="http://loviagraosn.com/#">online viagra</a> buy discount viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>buy viagra canada</a>

39 nfkjenda nfkjenda | E-mail | Web | 7. června 2018 v 17:24 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="http://viagracefo.com/#">discount viagra</a> viagra <a href=http://viagracefo.com/#>viagra price</a>

40 pazjenda pazjenda | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:33 | Reagovat

discount viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra online without prescription</a> viagra wholesale <a href=http://viagrapfhze.com/#>order viagra</a>

41 nfgAbrax nfgAbrax | E-mail | Web | 11. června 2018 v 18:07 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="http://mo-basta.org">viagra online uk</a> buy viagra new york <a href=http://mo-basta.org>natural viagra alternatives</a>

42 nnrAbrax nnrAbrax | E-mail | Web | 14. června 2018 v 0:55 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis online</a> cialis <a href=http://fundeconp.org/>п»їcialis</a>

43 bsfAbrax bsfAbrax | E-mail | Web | 27. června 2018 v 19:33 | Reagovat

non prescription cialis <a href="http://gocialisgjb.com/">buy cheap cialis</a> cialis canada <a href=http://gocialisgjb.com/>cialis prescription</a>

44 dhcAbrax dhcAbrax | E-mail | Web | 10. července 2018 v 1:59 | Reagovat

viagra sales <a href="http://viagapharmaked.com/">cheap generic viagra</a> viagra generic online <a href=http://viagapharmaked.com/>generic name for viagra</a>

45 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 12. září 2018 v 18:26 | Reagovat

hochu v viagra kasting 2016
<a href="http://viagrafanlux.com">online viagra</a>
when will viagra go generic in the us
<a href=http://viagrafanlux.com#buy+generic+viagra>100 mg viagra lowest price</a>

46 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 2:16 | Reagovat

diane 35 y generic viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra coupon</a>
ochii tai caprui generic viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+generic+availability>buy viagra</a>

47 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 5:29 | Reagovat

sxx 100mg viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">buy viagra</a>
lasati-ma in noaptea asta generic viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#generic+viagra+available>viagra pill</a>

48 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 14. září 2018 v 18:30 | Reagovat

spot 500 viagra online
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra online</a>
viagra 100 mg dejstvo cialis
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+cost>viagra prices</a>

49 MarkjAh MarkjAh | E-mail | Web | 16. září 2018 v 21:37 | Reagovat

best online sites to buy viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">cheap viagra</a>
cost of 100mg viagra
<a href=http://viagraluxfan.com#cheap+viagra+online>sildenafil 100mg</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama